ماه: بهمن ۱۳۹۰

شروع ثبت نام سمینار جوملا

شروع ثبت نام سمینار جوملا

وبنا – ثبت نام سمینار جوملا از هشتم بهمن آغاز شده است. در این سمینار که به همت تیم جوملا فارسی و با همکاری فرهنگسرای فناوری و رسانه شهرداری مشهد برگزار می شود، موضوعات مختلفی در ارتباط با سیستم مدیریت محتوای جوملا پیرامون ۱۴ محور عمومی ارائه خواهد شد. سمینار جوملا رسما به عنوان روز جوملا در ایران (۲۴ فروردین ۹۱) و با تأیید و حمایت تیم پروژه Joomla و بنیاد Open Source Matters برگزار می گردد.


 علاقه مندان به شرکت در این سمینار می توانند با مراجعه به سایت سمینار جوملا اقدام به ثبت نام نمایند.

خواندن ادامه‌ی خبر
کوزه گر از کوزه شکسته آب نخورد

کوزه گر از کوزه شکسته آب نخورد

وبنا – حمید محمدزاده – چهارمین دوره جشنواره وب ایران با ارائه بیانیه پایانی و اعلام برندگان در گروه های مختلف خود به پایان رسید. به نظر این دوره از جشنواره به صورت خیلی متفاوت تر از دوره های قبلی آغاز، انجام و به کار خود پایان داد، شاید می توان به جرات گفت بزرگترین اتفاق جامعه وب در ایران رخ داد و این شروع در صورت هوشمندی، گار گروهی و تداوم می تواند ثمره های چشمگیری برای فعالان این حوزه داشته باشد. اما برخی از ویژگی های این دوره چه بود:

 

کوزه گر از کوزه شکسته آب نخورد!

روند ثبت نام، برگزاری، اطلاع رسانی به صورت کامل آنلاین مدیریت و برگزار گردید، این خود نشان از جدیت تیم برگزار کننده و زحمات آنها در تولید این بستر مناسب دارد.

 

گزارش آنلاین کنفرانس و مراسم اختتامیه

شما می توانستید در این دوره از جشنواره تمام اتفاقات را به صورت متن، صوت، تصویر و ویدئو از هر جای جهان پیگیری کنید. این شکل از برگزاری می تواند الگوی بسیار مناسبی برای کنفرانس ها و سمینارهای مختلف باشد.

 

گپ و گفتگوی فعالان وب

بسیاری را که فقط در چت یا به صورت تلفنی با همدیگر صحبت کرده بودند، همدیگر را ملاقات کردند و به گپ و گفتگوی پرداختند. هیجان این ارتباط ها می تواند انگیزه بیشتری به فعالان وب بدهد.

 

چهره های معروف وب جهان در جشنواره

برت باس یکی از ۲ ابداع کننده css همراه با برنارد گیدون از w3c میهمانان ویژه این جشنواره بودند که این خود جذابیت افزونی را برای دیگر شرکت کنندگان ایجاد نموده بود.

 

اما برخی از نقدها:

یک دور مثبت  می تواند برای همه مثبت باشد!

خیلی از وبلاگ ها و یا بلاگرهای فعال در حوزه وب هیچ خبری در مورد این جشنواره کار نکردند! من همیشه به این اعتقاد دارم اگر من به کسی کمک می کنم اون نیز به کس دیگر کمک خواهد کرد و این دور، مسبب آن خواهد شد که دیگری به من کمک کند. پس بدانیم هم برگزار کنندگان و هم شرکت کنندگان و هم آنهایی که شرکت نکرده اند، وجود چنین اتفاقی می تواند دور مثبتی برای تمام فعالان این حوزه ایجاد نماید.

 

چرا برخی از بزرگان وب در جشنواره حضور نداشتند؟

باید در مورد این موضوع فکر جدی کرد، چرا برخی از سایت های برتر در این جشنواره شرکت نکرده بودند، این هم می تواند از نقص ارتباطات موثر برگزارکنندگان منجر شده باشد و هم از تنگ نظری فعالان، به نظر من حل کردن این موضوع می تواند کمک شایانی به دوره های بعدی جشنواره بکند.

 

اطلاع رسانی بعد از برگزاری!

ما ایرانی ها ۱۰۰ کار انجام می دهم و ۱۰ تای آن را نیز نمی توانیم ارائه دهیم، آنها ۱۰ کار انجام می دهند ۱۰۰ تا ارائه می کنند، به نظر اطلاع رسانی جشنواره پس پایان به خوبی برگزاری نبود، امیدواریم در روزهای آتی تصویری بهتری از این اتفاق منتشر گردد.

 

* حمید محمدزاده مدیر شرکت آرتیمیس و مدیر سایت لوکوپوک

خواندن ادامه‌ی خبر
بیانیه پایانی چهارمین جشنواره وب ایران

بیانیه پایانی چهارمین جشنواره وب ایران

جشنواره وب ایران هم زمان با اعلام برندگان بیانیه ای را به مناسبت پایان چهارمین جشنواره وب ایران منتشر کرده است که در ادامه متن کامل این بیانیه درج شده است.

چهارمین جشنواره وب ایران با بهره مندی گسترده از همکاری فعالان وب کشورمان و شرکت های معتبر و موقعیت مند و مشارکت علاقمندان٬ در جایگاه ممتازی نسبت به دوره های پیشین تا ساعاتی دیگر به فرجام می رسد. فرجامی که خود آغازی نو را نوید می دهد. آغازی برای تعالی٬ برای برتر بودن و پیشی گرفتن از رقیبان در عرصه های ملی و فرا ملی.

جشنواره٬ امسال به همت دست اندرکاران٬ حامیان و مشارکت کنندگان آن٬ مرزهای ملی را در نوردید و با دعوت این رویداد جهت عضویت در کنسرسیوم وب جهانی (W3C) به عنوان بنیاد استانداردسازی وب در جهان همراه گردید.

مروری بر آمار این دوره از جشنواره گویای آن است که جشنواره چهارم عرصه گسترده تری را پوشش داده است که دستاوردهای آن فراتر از هدف های برگزار کنندگان بوده است.

رشد صد درصدی شرکت کنندگان در این دوره و مشارکت نزدیک به ۴۰۰۰ وب سایت ایرانی بیانگر ارتقاء تولید محتوا فارسی و خدمات ایرانی در محیط اینترنت می باشد. همچنین حضور شوق مندانه وب سایت هایی که در دوره های پیشین در جشنواره شرکت نداشته اند٬ خود گویای آن است که جشنواره در دستیابی به پیوندهای پویا با وب سایت های ایرانی و همچنین ایجاد یک برند برای اعطای نشان تعالی سمت و سوی درستی داشته است.

جشنواره با رصد کردن تحولات و روندهای جهانی٬ امسال شاخه های موبایل و تلویزیون هوشمند را به محورهای جشنواره افزود که خود زمینه ساز رقابت صدها شرکت کننده جدید گردید.

دست آوردهای شرکت کنندگان در این دوره٬ توسط ۷۷ تن از اساتید دانشگاهی٬ متخصصان و کارشناسان٬ وبلاگ نویسان و پیشکسوتان و فعالان حوزه وب مورد داوری قرارگرفت.

امسال به همت اصحاب رسانه٬ جشنواره در کانون توجه رسانه های جمعی٬ روزنامه ها٬ خبرگزاری ها و نشریات٬ وبلاگ ها و رسانه های آنلاین قرار گرفت و تمامی رویدادها و اخبار جشنواره پوشش داده شد.

ستاد برگزاری جشنواره امسال با بهره مندی از نظرات متخصصان امر و شرکت کنندگان در جشنواره و تحلیل آمارهای روزآمد موجود٬ اقدام به تدوین چشم انداز وب ایران نموده است و توجه به راهبردهای اصلی زیر را ضروری می داند.

۱. رعایت و همگامی با استانداردهای روز وب در دنیا
۲. ایجاد تعامل پویا و کارآمد با کاربران و مخاطبین
۳. بهره مندی از محتوای روزآمد و پرکیفیت
۴.جذب سرمایه های مالی جهت توسعه خدمات
۵. بهره مندی از مشاوره نیروهای متخصص در مدیریت٬ توسعه و پیشبرد

ستاد برگزاری جشنواره بر خود لازم می داند که از همکاری شرکت کنندگان جشنواره٬ حامیان رسانه ای٬ حامیان تجاری٬ همکاران علمی و فکری و تمامی دست اندرکاران و برگزار کنندگان این دوره از جشنواره سپاسگزاری نموده و مراتب قدردانی ویژه خود را از مرکز توسعه فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی٬ کنسرسیوم وب جهانی٬ جهاد دانشگاهی٬ باشگاه وب ایران٬ نشریه عصر ارتباط و همچنین شرکت های ال جی٬ گلدیران و خاورزمین سیستم اعلام می دارد.

ما امید وافر داریم که با همکاری و حمایت فعالان و علاقمندان این حوزه٬ در گام های آتی به دستاوردهای ارزنده تری نایل خواهیم شد.

ستاد برگزاری جشنواره وب ایران – بهمن ۱۳۹۰

خواندن ادامه‌ی خبر
مراسم اهدای جوایز چهارمین جشنواره وب ایران با حضور بزرگان وب فارسی

مراسم اهدای جوایز چهارمین جشنواره وب ایران با حضور بزرگان وب فارسی

وبنا – مراسم اهدای جوایز چهارمین جشنواره وب ایران با حضور مدیران بیش از ۳۰۰ سایت شرکت کننده در سالن همایش های مرکز مطالعات و توسعه منابع انسانی آغاز شد. در این مراسم از میان ۳۰۰ سایت کاندید شده در نود گروه به سایت های برتر از دید هیات داوران تندیس سایت برتر اهدا شد. استقبال از مراسم به اندازه ای زیاد بود که برخی از شرکت کنندگان مراسم بصورت ویدیویی از سالن کناری محل برگزاری مراسم اختتامیه مشاهده کردند.

خواندن ادامه‌ی خبر
گفتگو با شایان شلیله ریس کمیته علمی جشنواره وب ایران

گفتگو با شایان شلیله ریس کمیته علمی جشنواره وب ایران

وبنا – شایان شلیله ریس کمیته علمی جشنواره وب ایران به وبنا گفت ” برنده شدن در جشنواره در چهار سال گذشته سال به سال اهمیت پیدا کرده و درست یا نادرست به ملاکی برای خوب بودن تبدیل شده ولی در حقیقت همه چیز نیست. نه را به برای دلداری شرکت کنندگان بلکه این را به عنوان فردی از درون جشنواره وب ایران می گویم. شما میتونید موفق باشید بدونه کاندید و یا برنده شدن در جشنواره وب ایران.”

وی در ادامه افزود “باید نگاه خود رو به جشنواره وب ایران اصلاح کنیم. همیشه برنده هست و همیشه بازنده هم هست. دز گروهی که ۱۲۳ تا سایت شرکت کرده اند نمی شود ۱۲۳ تا کاندیدد معرفی شده و ۱۲۳ تا برنده هم داشته باشیم. جشنواره واقعا یک پیام است. پیام اینکه استاندارد بودن توجه به کاربردپذیری- طراحی دیداری و خیلی موارد دیگه در موفقیت شما می تواند مفید باشد ولی واقعا ملاک نباید جشنواره وب ایران باشد.”

وی افزود : خیلی ها برنده نشدن در جشنواره وب ایران ولی سایت ها موفقی هستند. برای شما برنده شدن مهم هست یا موفق شدن؟ برنده شدن در جشنواره وب ایران به انتخاب ۷۷ نفر بوده است. به این ۷۷ نفر اصلا نگاه نکنید. مهم این است که شما در میان ۷ میلیون کاربر ایرانی برنده باشید و موفقیت نهایی شما آنجاست.

خواندن ادامه‌ی خبر
جشنواره وب ایران با اعلام سایت های برتر به کار خود پایان داد

جشنواره وب ایران با اعلام سایت های برتر به کار خود پایان داد

وبنا – چهارمین جشنواره وب ایران با اعلام سایت های برتر در نود گروه به کار خود پایان داد. این چهارمین دوره جشنواره وب ایران است که برگزار می شود. در این دوره از جشنواره وب ایران … سایت شرکت کننده که در ۸۰ گروه به انتخاب داوارن سایت های برتر اعلام شدند و تندیس سایت برتر دریافت کردند. همچنین برای اولین بار در تمام گروه های در رای گیری مردمی نیز سایت با یکدیگر به رقابت پرداخته و سایت های برتر در ۹۰ گروه به انتخاب مردم نیز معرفی و تقدیر شدند.

در این مراسم که دیشب در سالن همایش های مرکز مطالعات و توسعه منابع انسانی برگزار شد تمام کاندید های جشنواره به همراه داوران و نماینده های رسانه های فعال در حوزه فناوری اطلاعات شرکت داشتند.

لیست کامل برندگان در سایت جشنواره به آدرس iranwebfestival.com تا چند دقیقه دیگر قرار خواهد گرفت.

خواندن ادامه‌ی خبر
کنفرانس وب ایران به کار خود پایان داد

کنفرانس وب ایران به کار خود پایان داد

وبنا – کنفرانس وب ایران به کار خود پایان داد. در این کنفرانس کنفرانس آقایان برنارد گیدون از کنسرسیوم توسعه وب و برت باس پایه گزاری سی اس اس به همراه رابرت نوربگ از ال جی٬ داوود تراب زاده و اشک فتجی و محمد تقی پور از مرکز رشد فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی و مصطفی لامعی سخنرانی داشتند. شایان ذکر است که تا کمتر از یک ساعت دیگر مراسم اهدای جوایز چهارمین جشنواره وب ایران برگزار می شود. برای اطلاعات بیتشر به آدرس http://iranwebfestival.com/fa/page/web-conference مراجعه کنید.

این مراسم به صورت کامل و آنلاین پوشش داده شده است آرشیو پوشش زنده مراسم را می توانید در آدرس live.iranwebfestival.com

خواندن ادامه‌ی خبر
تجریه کاربر را لذت بخش کنیم

تجریه کاربر را لذت بخش کنیم

وبنا – داوود تراب زاده یکی از سخنرانان کنفرانس وب ایران در سخنرانی خود گفت:  دو معیار تصمیم گیری انسان عقل و احساس است. این‌ دو مستقل از هم عمل نمی‌کنند و تصمیم انسان همیشه بر پایه مخلوطی از هردو این‌ها است. احساسات به هم وابسته‌اند، شما نمی‌توانید فارغ از اتفاقات گذشته نسبت به یک چیز احساسی مستقل داشته باشید. پس احساس تابعی پیچیده از گذشته و فطرت ما است. همان طور که شما به تصاویر زیر مشاهده کردید، پس از دیدن این‌ها حجم عظیمی از خاطرات و احساسات برای ما تداعی شد.

وی که در خصوص طراحی کاربردی و استفاده از تجربه کاربر در طراحی صحبت می گرد افزود: حال این سوال پیش می‌آید که چگونه ممکن است طرحی متناسب برای همه ساخت. می‌توان با تکیه بر مشترکات انسان‌ها اکثریت را راضی کرد. ما در این مقاله به این خواهیم پرداخت که چگونه تجربه کار با محصول خود را برای کاربر لذت‌بخش کنیم. انسان موجودی لذت طلب است و به طور فطری و ناخودآگاه کاری را انجام می‌دهد که از آن لذت می‌برد. این حس باعث تکرار و استمرار در یک فعالیت می‌شود به طوری که خستگی‌ را نظر انسان کوچک می‌کند.

خواندن ادامه‌ی خبر
آشنایی با دروپال در کنفرانس وب ایران

آشنایی با دروپال در کنفرانس وب ایران

وبنا – کارگاه معرفی دروپال با سخنرانی مصطفی لامعی در کنفرانس وب ایران برگزار شد. مصطفی لامعی٬ مدیر وبلاگ آی کلاب در این کارگاه با اشاره به پیشرفت فن‌آوری های مورد استفاده در وب، لزوم استفاده از ابزارهای به‌روز جهت ایجاد وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای آنلاین را یکی از نکات قابل توجه توسعه دهندگان وب برشمرد. وی افزود: «دروپال نیز یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند است که در کشور ما هنوز جامعه توسعه دهندگان وب آشنایی چندانی با آن ندارند. این ابزار که می‌توان در راه‌اندازی سایت‌های شخصی تا نرم‌افزارهای موبایل از آن استفاده کرد امروزه یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای استفاده شده در وب است.» در این کارگاه ویژگی های بارز دروپال مورد بررسی قرار گرفت.

خواندن ادامه‌ی خبر
لیست کامل برندگان چهارمین دوره چشنواره وب ایران

لیست کامل برندگان چهارمین دوره چشنواره وب ایران

وبنا – چهارمین جشنواره وب ایران دیروز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۰ با علام سایت های برتر در ۹۰ گروه به کار خود پایان داد. در این مراسم با استقبال باور نکردی روبرو شد. بیش از ۵۰۰ نفر از کاندیدها٬ داوران جشنواره٬ مدیران وب سایت ها٬ خبرنگاران و برخی از فعالان وب خضور داشتند. در ادامه لیستی که مشاهده می کنید. لیست کامل سایت های برتر در چهارمین جشنواره وب ایران است. لیست مربوط به سایت های برتر از نگاه مردم در آدرس http://iranwebfestival.com/fa/page/winners قابل مشاهده است.

وب سایت – گروه موضوعی 

بهترین سایت آموزشی

آموزش رایگان آشپزی

 

بهترین سایت آگهی

درگاه تجاری لوکوپوک

 

بهترین سایت آرایشی بهداشتی

زیباشو دات کام

 

بهترین سایت ابزار وب

دفترک 

 

بهترین سایت اخبار

جـــار 

 

بهترین سایت ارتباطات سیار 

مرجع موبایل ایران 

 

بهترین سایت اشتراک گذاری اطلاعات

لینک پد

 

بهترین سایت اشتغال

کاریابی اینترنتی رایگان حامی کار

 

بهترین سایت املاک

 اسکان آفرینان عرش 

 

بهترین سایت انجمن ها 

مجید آنلاین 

 

بهترین سایت بازی 

جنگ خان ها 

 

بهترین سایت بانکداری و پرداخت الکترونیک

بانک سامان

 

بهترین سایت برنامه نویسی 

فتولیا 

 

بهترین سایت پادکست 

عدم حد نصاب

 

بهترین سایت تبلیغات  آنلاین 

عدم حد نصاب

 

بهترین سایت تغذیه 

جامعه مجازی خوراکیها (مستر چنگال)

 

بهترین سایت تلویزیون 

شبکه خبری العالم

بهترین سایت توریسم و گردشگری

بانک تور و گردشگری

بهترین سایت حقوقی 

عدم حد نصاب
 

بهترین سایت خانواده 

کدبانوی ایرانی

بهترین سایت خودرو

 پدال

بهترین سایت دارویی 

دارویاب

بهترین سایت دانشگاه 

پرتال دانشگاهی و استخدامی کشور

بهترین سایت دین و معارف 

پرتال امام خمینی(س)

بهترین سایت رادیو

رادیوآنلاین

بهترین سایت راهنما

کتاب بندر

بهترین سایت نقد و بررسی

مجله تخصصی LinuxReview

بهترین سایت رستوران

فیدیلیو

 

بهترین سایت روزنامه

عدم حد نصاب

 

بهترین سایت سازمان های دولتی

نفت و گاز پارس

 

بهترین سایت سخت افزار

شهر سخت افزار

 

بهترین سایت سرگرمی

شعبــده بـاز

 

بهترین سایت سرویس دهنده اینترنت

سپنتا

بهترین سایت سرویس دهنده وبلاگ

میهن بلاگ

بهترین سایت سرویس های مالی

جیب

 

بهترین سایت سلامت

سالم زی

 

بهترین سایت سینما و تئاتر

پایگاه خبری ، تحلیلی سوره سینما

 

بهترین سایت شبکه های کامپیوتر

 عدم حد نصاب
 

بهترین سایت شبکه های اجتماعی

کلوب

 

بهترین سایت شرکت های خصوصی

گروه PTK

 

بهترین سایت طنز و کاریکاتور

 عدم حد نصاب
 

بهترین سایت علمی

مجله علمی کائسنا

 

بهترین سایت فرهنگی

مانی فام

 

بهترین سایت فروشگاه اینترنتی

دیجی کالا

 

بهترین سایت فیلم

آپارت

 

بهترین سایت مجله

مجله موسیقی ایرانیان

 

بهترین سایت مجله های آنلاین

مجله اینترنتی گویاآی‌تی

 

بهترین سایت محیط زیست

کویرها و بیابان های ایران

 

بهترین سایت مدرسه

وب سایت هنرستان دخترانه حمیده کاظمی

 

بهترین سایت موسسات خیریه

 موسسه مشاوره و درمان اوتیسم باور

 

بهترین سایت موسسات غیر دولتی

انجمن نجوم آیاز

 

بهترین سایت موسیقی

موسیقی ما

 

بهترین سایت میکروبلاگ

 دنبالر

 

بهترین سایت نرم افزار

وب سایت دانلود برنامه ها و بازی های آی‌او‌اس

 

بهترین سایت هتلداری

جامعه هتل های آنلاین

 

بهترین سایت هنری 

دوربین.نت

 

بهترین وبسایت های شخصی

وب سایت رسمی سید مهدی رحمتی

 

بهترین وبلاگ های اقتصادی

پرتال اقتصاد ایران

 

بهترین وبلاگ های سازمانی

ایمنی زمینی فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

بهترین وبلاگ های شخصی

یک فتحی

 

بهترین وبلاگ های عکس

عدم حد نصاب

 

بهترین وبلاگ های فناوری 

 آی تی بلاگ

 

بهترین وب سایت ورزشی 

ورزش سه

 

بهترین سایت وقایع و رویدادها 

عدم حد نصاب
 

بهترین سایت ویدیو کست 

مرکز آموزشی آترین

 

بهترین سایت تجارت الکترونیک 

مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام

 

بهترین سایت های خرید گروهی 

همخرید

 

بهترین سایت پرتال های شهری 

بانک اطلاعات شهری دورموند

وب سایت – گروه غیر موضوعی

بهترین استفاده از CSS3 , HTML5

سی و یک شب

 

بهترین استفاده از انیمیشن 

سروش رئوف

 

بهترین سایت استفاده از عکس

دیجی کالا

 

بهترین استفاده از ویدئو

مرکز آموزشی آترین

 

بهترین الگوی موفق

درگاه تجاری لوکوپوک

 

بهترین ایده سال

جـــار

 

 بهترین رعایت حقوق کپی رایت

مجله علمی کائسنا

 

بهترین ساختار 

کتاب اول

 

بهترین سایت به زبان انگلیسی

لایف دسکتاپ

 

بهترین سایت کار آفرین

تخفیفان

 

بهترین شرکت طراحی وب

فناوری اطلاعات و ارتباطات پرنسا

 

بهترین شرکت طراحی هاستینگ 

هاست ایران

 

بهترین صفحه اصلی

دفترک

 

بهترین طراحی دیداری 

اسکان آفرینان عرش

 

بهترین طراحی کاربردی

اینفوگرافیک

گروه موبایل

بهترین استفاده از تکنولوژی GPS

عدم حد نصاب
 

بهترین فروشگاه تحت موبایل 

عدم حد نصاب
 

بهترین نسخه موبایل

جـــار

 

بهترین موبایل بانک 

 عدم حد نصاب
 

بهترین خدمات ارزش افزوده

شهر آنلاین

خواندن ادامه‌ی خبر
کنفرانس وب ایران به صورت رسمی آغاز شد

کنفرانس وب ایران به صورت رسمی آغاز شد

کنفرانس وب ایران به صورت رسمی آغاز به کار کرد. در این مراسم آقایان جهانگیر آقازاده و برنارد گیدون و برت باش و رابرت نوربگ سخنرانی می کنند. این مراسم در سالن هامش های مرکز مطالعات و بحره وری منابع انسانی در حال برگزاری است. برای  اطلاعت بیشتر به بخش پوشش زنده کنفرانس همراه با عکس و فیلم به آدرس live.iranwebfestival.com مراجعه کنید. همچنین این برنامه بصورت زنده از رادیو آنلاین پخش می شود. برای گوش دادن به سخنرانی ها به آدرس radioonline.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
کنفرانس وب ایران با حضور میهمانان ویژه از کنسرسیوم توسعه وب آغاز به کار می کند

کنفرانس وب ایران با حضور میهمانان ویژه از کنسرسیوم توسعه وب آغاز به کار می کند

وبنا – کنفرانس وب ایران درحالی کار خود را در تهران آغاز می کند که ویژه گی های بیشماری دارد. شرکت ۲ سخنران عالی رتبه از کنسرسیوم توسعه وب در این جشنواره و برای اولین در ایران از نکات ویژه این کنفرانس برشمرده می شود. آقای برنارد گیدون مدیر توسعه کنسرسیوم جهانی وب و برت باس پایه گزار سی اس اس از میهمانان ویزه این مراسم می باشند. همچنین در این مراسم رابرت نوربرگ مدیر توسعه تلویزیون های هوشمند ال جی نیز در خصوص آینده تلویزیون های هوشمند سخنرانی می کنند.

از دیگر سخرانان این مراسم می توان به اشک فتحی و محمد تقی پور از مرکز رشد فناوری اطلاعات جهاد دانشگای٬ داوود تراب زاده و مصطفی لامعی اشاره کرد. اخبار این مراسم فردا از طریق پایگاه خبری وب سایت های ایران منتشر خواهد شد.

خواندن ادامه‌ی خبر
سایت گل فروش به جمع حامیان جشنواره وب ایران پیوست

سایت گل فروش به جمع حامیان جشنواره وب ایران پیوست

وبنا – سایت گل فروش به جمع حامیان جشنواره وب ایران پیوست. تمام گل آرایی های مراسم جشنواره وب ایران توسط سایت گل فروش انجام شده است. گل فروش یکی از معتبر ترین سایت های خرید آنلاین گل در ایران است که در بیش از ۹ شهر سرویس تحویل گل را بصورت چند ساعته ارایه می کند. برای مشاهده این سایت به آدرس golforoush.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر