ماه: شهریور ۱۳۸۸

میهن بلاگ هک شد

میهن بلاگ هک شد

وبنا – سرویس دهنده وبلاگ میهن بلاگ ظاهرا هک شده است. این سرویس دهنده وبلاگ توسط فردی که خود را امید مخ نامیده است هک شده. هکر پس از هک کردن سایت پیغام “This Site HACKED By OMID MOKH And Gholam Superbork77@yahoo.com Special Tnx Babak_Lor Khare Ghermez Salar Mramin Amin Agha Farzane VA Tashakor Vije Az Mariam Va NAzi” را در سایت قرار داد.


میهن بلاگ یکی از بزرگترین سرویس دهنده وبلاگ در ایران می باشد که سال گذشته توسط شرکت تجارت الکترونیک صبا خریداری شد. برای مشاهده میهن بلاگ به آدرس www.mihanblog.com مراجعه کنید.


 


 

خواندن ادامه‌ی خبر
پلاگین کاکاپو برای فارس بلاگ

پلاگین کاکاپو برای فارس بلاگ

وبنا – نسخه جدید کاکاپو برای سرویس دهنده وبلاگ فارس بلاگ راه اندازی شد. کاکاپو، نام یک سیستم امنیتی است که روی وبلاگ شما نصب می‌شود و از وبلاگ شما محافظت می‌کند. کاکاپو از ورود هکرها و اسپمرها به وبلاگ شما جلوگیری می‌کند. با نصب کردن کاکاپو، از ورود هکرها به وبلاگ خود جلوگیری کنید. کاربران با ایجاد وبلاگ در سیستم وبلاگ دهی فارس بلاگ می توانند از این پلاگین برای هک نشدن وبلاگ های خود استفاده کنن . برای مشاهده سایت و دریافت کد به آدرس http://farsblogs.kakapo.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
مسابقه طلایی سایت اخبار بانکی ایران

مسابقه طلایی سایت اخبار بانکی ایران

وبنا – سایت اخبار بانکی ایران اقدام به برگزاری مسابقه با مضمون اطلاعات بانکی نموده است ، علاقه مندان می توانند د میابقات این سایت شرکت نموده و از جایزه های طلایی این سایت بهره مند شوند . برای شرکت در این مسابقه می توانید به سایت اخبار بانکی ایران به آدرس www.ibnews.ir مراجعه نمایید.

خواندن ادامه‌ی خبر
منتخب لینک های بالاترین به انگلیسی ترجمه می شوند

منتخب لینک های بالاترین به انگلیسی ترجمه می شوند

وبنا – پروژه “بالاترجمه” بالاترین همزمان با سومین سال فعالیت این شبکه اجتماعی کلید خورد. به گزارش «وبلاگ نیوز» همزمان با جشن تولد سه سالگی بالاترین، پروژه انگلیسی “بالاترجمه” که مقیاسی از لینک های فارسی بالاترین را به صورت انگلیسی ترجمه خواهد کرد، آغاز به کار کرد.
تیم مدیریت بالاترین انگیزه آغاز این پروژه را در وبلاگ خود این گونه بیان می کند: “در پنج قرن گذشته که تماس بین ایران و غرب برقرار شده است،‌ همیشه این روزنامه‌نگاران غربی بوده‌اند که اکثریت خبرهای ایران را در دنیای انگلیسی زبان منتشر کرده‌اند. یعنی کنترل نگاه به ایران در دنیای خارج از ایران همیشه در دست غیر ایرانیها بوده است. همینطور اینکه چه اخباری از اخبار ایران اهمیت بیشتری دارند،‌ کنترلش در دست دیگران بوده‌است و آنها انتخاب می‌کرده‌اند که چه مهم است و چه نیست…این فعالیت شما باعث خواهد شد روزنامه‌های دنیا به شما بعنوان منبع اصلی خبر روی بیاورند. ابزار ترجمه بالاترین، صدای آن مردم ایران را به دنیا خواهد رساند.”


برای ترجمه هر لینک به انگلیسی در بالاترین به اعتبار ۳۰۰ تایی هر کاربر نیاز است و در فرآیند ترجمه، از مترجم شرکت گوگل بهره گرفته خواهد شد. این طور که تیم مدیریت بالاترین می گوید، برای تکمیل سامانه “بالاترجمه” نیاز به ۳ ماه زمان است.

خواندن ادامه‌ی خبر
مسابقه طراحی صفحه خطای ۴۰۴ عصیانی

مسابقه طراحی صفحه خطای ۴۰۴ عصیانی

وبنا – مسابقه طراحی صفحه خطای ۴۰۴ توسط وبلاگ عصیان برگزار می شود. در این مسابقه افرادی که وبلاگ با هاست شخصی دارند می توانند صفحه ی خطای ۴۰۴ اختصاصی خود را طراحی کنند و آدرس آن را برای شرکت در مسابقه به پست الکترونیکی niimaa ات جیمیل دات کام ارسال کنند.


بهترین طراح صفحه ۴۰۴ هم با توجه به رای کاربران انتخاب می شود. برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.osyan.net/1388/05/_404_1.php مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
پلاگین کاکاپو برای بلاگفا

پلاگین کاکاپو برای بلاگفا

وبنا – نسخه جدید کاکاپو برای سرویس دهنده وبلاگ بلاگفا راه اندازی شد. کاکاپو، نام یک سیستم امنیتی است که روی وبلاگ شما نصب می‌شود و از وبلاگ شما محافظت می‌کند. کاکاپو از ورود هکرها و اسپمرها به وبلاگ شما جلوگیری می‌کند. با نصب کردن کاکاپو، از ورود هکرها به وبلاگ خود جلوگیری کنید.


برای مشاهده سایت و دریافت کد به آدرس http://blogfa.kakapo.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
شهردید اولین نقشه فارسی همراه با عکس ماهواره ای گوگل

شهردید اولین نقشه فارسی همراه با عکس ماهواره ای گوگل

وبنا – شهردید اولین نقشه فارسی همراه با عکس ماهواره ای گوگل راه اندازی شد. به گفته مدیر سایت شهردید نرم افزار نمایش نقشه است که ابتدا بر روی سیستم های عامل سیمبین و ویندوز بوجود آمد و هم اکنون در حال توسعه بر روی وب است.


نمایش نقشه راه های ایران، نمایش نقشه شهرهای مختلف ایران، نمایش اماکن مهم مانند پمپ بنزین ها، داروخانه ها، بیمارستان ها، هتل ها، موزه ها، مراکز فرهنگی و از این قبیل همراه با توضیحات کامل متنی، عکس و فیلم، امکان جستجو، اندازه گیری فاصله، امکان ویرایش اطلاعات توسط کاربران، امکان قرار دادن کروکی یا موقعیت در وب سایتها، امکان ارسال کروکی و یا موقعیت، توسط پست الکترونیکی، امکان نمایش ترافیک شهر تهران و امکان مسیر یابی بر اساس معیار های مختلف از امکانات این سایت می باشد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.shahrdid.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
تعطیلی موقت وبلاگ نیوز

تعطیلی موقت وبلاگ نیوز

وبنا – سایت وبلاگ نیوز به دلیل انجام یک سری تغییرات فنی و برنامه ریزی بهتر و هم چنین بازیابی تیم خبری وبلاگ نیوز، به مدت ۱۱ روز تعطیل خواهد بود.


وبلاگ نیوز مجددا از تاریخ ۲۷ مرداد سال جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر
جشنواره تابستانی دخت ایران

جشنواره تابستانی دخت ایران

وبنا – مجله اینترنتی دخت ایران به بهانه اوقات فراغت تابستان، اولین جشنواره تابستانی خود را برگزار نموده است. بخشهای مختلف این جشنواره که شامل برنامه های تفریحی و کارگاههای آموزشی مهارتی عبارتند از مسابقات پینت بال، کارگاه ارتباط موثر، کارگاه تسهیلگری، کارگاه خودیابی و موفقیت.


علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به سایت مجله اینترنتی دخت ایران به آدرس www.dokhtiran.com مراجعه نمایند.

خواندن ادامه‌ی خبر