ماه: اردیبهشت ۱۳۸۸

حضور کتابخانه دیجیتال ارم در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

حضور کتابخانه دیجیتال ارم در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

وبنا – کتابخانه دیجیتال ارم خود را برای اولین حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آماده می کند. به گفته مدیران این کتابخانه، آنان قصد دارند تا با دستی پر در نمایشگاه بیست و دوم کتاب تهران شرکت کنند و برای این منظور برنامه های ویژه ای مانند ارایه رایگان نرم افزار آفلاین کتابخانه DLib و کارت شارژ اختصاصی برای خرید از کتابخانه دیجیتال تدارک دیده اند. وب سایت کتابخانه دیجیتال ارم به نشانی www.DLib.ir در دسترس علاقمندان قرار دارد.

خواندن ادامه‌ی خبر
کاندید های برترین فروشگاه اینترنتی ایران معرفی شدند

کاندید های برترین فروشگاه اینترنتی ایران معرفی شدند

وبنا – کاندید های برترین فروشگاه اینترنتی ایران در سال ۱۳۸۷ معرفی شدند. سایت efeh.com ، سایت mahsool.com ، سایت shop.ir ، سایت digikala.com ، سایت orado.rom ، سایت giftcenter.ir ، سایت atr20.ir ، سایت bekhan.com ، سایت finaleshop.com ، سایت kamelfood.com و سایت takplanet.com به عنوان کاندید های برترین فروشگاه الکترونیکی در دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران معرفی شدند.

خواندن ادامه‌ی خبر
هفت کاندید سایت های هنری ایران

هفت کاندید سایت های هنری ایران

هفت کاندید اصلی سایت های هنری ایران در جشنواره وبنا معرفی شدند. سایت www.negarkhaneh.ir سایت www.arti.ir سایت www.honar.ac.ir سایت www.akkasee.com سایت www.cafedexign.com سایت www.cinemaema.com و سایت www.musicmagazine.ir در بخش سایت های هنری برای دریافت تندیس و کسب عنوان برترین سایت هنری ایران با هم رقابت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران به آدرس www.webna.ir/award مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
کاندید های بخش تبلیغات معرفی شدند

کاندید های بخش تبلیغات معرفی شدند

وبنا – کاندید های بخش تبلیغات و سایت های آگهی در دومین جشنواره وب سایت های ایران معرفی شدند. سایت www.parniaz.com ، سایت www.agahi.ir ، سایت www.Agahiweb.com ، سایت www.istgah.com ، سایت www.niazerooz.com و سایت www.payamsara.com کاندید های اصلی بخش سایت های آگهی و تبلیغات در دومین جشنواره وب سایت های ایران در سال ۱۳۸۷ می باشند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره به ادرس www.webna.ir/award مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
سایت قطار ۳ ساله شد

سایت قطار ۳ ساله شد

وبنا – ۳ سال پیش در چنین روزی هشتم اردیبهشت ۸۵، اولین پست سایت ارسال شد و قطار رسما حرکت خود را آغاز کرد. مدیر سایت قطار در این خصوص می نویسد “خوشحالیم که در طی سه سال فعالیت سایت، توانستیم به انتشار اخبار مهم و مطالب جالب و مسایل روز جامعه پرداخته و در این راه، سایتها و بلاگهای بسیاری را به بینندگان خود معرفی نماییم.
امیدواریم در سال پیش رو با کمک همه شما دوستان و همراهان بتوانیم در رسیدن به اهداف سایت موفق باشیم. در ۳ سال گذشته بی‌شک تنها چیزی که باعث رشد، نمو و پویایی قطار شده است، استقبال، دلگرمی و تشویق شما عزیزان و همچنین پیشنهادات و انتقادات سازنده‌تان بوده است.”


برای مشاهده سایت به آدرس www.ghatar.com مراجعه کنید.


 

خواندن ادامه‌ی خبر
شش کاندید بخش سوشیال نیوز مشخص شدند

شش کاندید بخش سوشیال نیوز مشخص شدند

وبنا – سایت های donbaleh.com ، mohand.es ، balatarin.com ، haftan.com ، ghatar.com  و oyax.com به عنوان شش کاندید بخش سوشیال نیوز در دومین جشنواره وب سایت های ایران معرفی شدند.

در بخش سوشیال نیور یک سایت به عنوان سایت برتر از دید کاربران و یک سایت نیز به عنوان سایت برتر به انتخاب هیات داوران معرفی خواهد شد. با توجه به نزدیک بودن آرا در این بخش، سایت برتر از دید کاربران نیز پس از اتمام زمان بررسی هیات داوران اعلام خواهد شد.

خواندن ادامه‌ی خبر
کاندید های بخش سرگرمی معرفی شدند

کاندید های بخش سرگرمی معرفی شدند

وبنا – کاندید های بخش سرگرمی در دومین جشنواره وب سایت های ایران معرفی شدند. سایت های bazinama.com ، سایت iransong.com ، pix2pix.org و سایت travian.ir چهار کاندید بخش سرگرمی در دومین جشنواره وب سایت های ایران می باشند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره به آدرس www.webna.ir/award مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
عکس پرینت در ۱۰۸ شهر ایران

عکس پرینت در ۱۰۸ شهر ایران

وبنا – سایت عکس پرینت اعلام کرد کاربران این سایت در ۱۰۸ شهر، از سرویس های این سایت استفاده می کنند. به گفته مدیر سایت کاربران این سایت در ۱۰۸ شهر ایران، محصولات عکس پرینت را سفارش داده و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در شهر خود و درب منزل تحویل گرفته اند.

 وی به وبنا گفت “ما به خود می بالیم که توانسته ایم اعتماد هموطنان خود را به عکس پرینت جلب کنیم و تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت آنها از عکس پرینت به کار خواهیم بست.”


برای مشاهده سایت به آدرس www.axprint.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
کاندید های شبکه های اجتماعی معرفی شدند

کاندید های شبکه های اجتماعی معرفی شدند

وبنا – کاندید های بخش شبکه های اجتماعی دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران معرفی شدند. سایت cloob.com به همراه سایت های webzzz.com ، nofa.ir ، irexpert.ir و mypardis.com به عنوان ۵ کاندید اصلی عنوان برترین سایت شبکه اجتماعی سال ۱۳۸۷ معرفی شدند.

همچنین در این گروه سایت اینترنتی cloob.com بیشترین تعداد رای را از سوی کاربران دریافت کرده است و در دومین جشنواره وب سایت های ایران توانست عنوان برترین سایت شبکه اجتماعی ایران از دید مخاطب را برای خود کسب کند.


سایت کلوب بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی است و بیش از ۷۸۰ هزار نفر کاربر دارد.

خواندن ادامه‌ی خبر
کاندید های بخش فرهنگی و مینی بلاگ معرفی شدند

کاندید های بخش فرهنگی و مینی بلاگ معرفی شدند

وبنا – کاندیدهای بخش فرهنگی و مینی بلاگ در دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران معرفی شدند.

سایت harmonytalk.com و سایت pendar.net در بخش فرهنگی برای بدست آوردند عنوان برترین وب سایت فرهنگی سال ۱۳۸۷ با هم رقابت می کنند.
در بخش مینی بلاگ ها نیز سایت viwio.com  و peyghamak.com تنها سرویس های مینی بلاگ فعال هستند که برای کسب عنوان برترین سرویس مینی بلاگ سال ۱۳۸۷ باهم رقابت می کنند.


رای نهایی هیات داوران دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران تا پایان اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد.

خواندن ادامه‌ی خبر
ورزش بلاگ به فروش می رسد

ورزش بلاگ به فروش می رسد

وبنا – مدیریت وب سایت ورزش بلاگ ٬ بزرگترین مجموعه ورزشی نویس فارسی زبان در نظر دارد تا این سایت را که در تابستان ۱۳۸۶ تاسیس شده است را واگذار نمایند. مدیر سایت به وبنا گفت علاقه مندان در صورت تمایل به خرید این سایت می توانند با ایمیل varzeshblog@gmail.com و فکس ۶۶۰۰۰۳۲ ورزش بلاگ تماس حاصل نمایند.


وی در ادامه افزود تا زمان تغییر مدیریت ، مدیریت و کادر فعلی سایت به وظیفه خود عمل کرده و مانند گذشته سایت را نگهداری خواهند کرد.

برای مشاهده سایت به آدرس www.varzeshblog.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
حکم اعدام برای عوامل سایت‌های مستهجن

حکم اعدام برای عوامل سایت‌های مستهجن

وبنا – معاون دادستان تهران با تشریح ابعاد ناگفته‌ای از بازداشت عوامل ده‌ها سایت پورنو و مستهجن ایرانی توسط سپاه پاسداران تاکید کرد که مجازات عوامل اصلی این سایت‌ها که هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند به اتهام «افساد فی‌الارض» اعدام است.

«رضا جعفری» معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم رایانه‌ای روز یک‌شنبه ابعاد تازه‌ای را از ماجرای بازداشت این افراد افشا کرد و از صدور حکم اعدام برای متهمین اصلی این پرونده به اتهام «افساد فی الارض» خبر داد.

خواندن ادامه‌ی خبر
لیست نهایی سایت های برتر در اختیار داوران قرار گرفت

لیست نهایی سایت های برتر در اختیار داوران قرار گرفت

وبنا – لیست نهایی سایت های برتر در دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران در اختیار داوران قرار گفت. در مجموع ۱۳۸ وب سایت فارسی در ۱۷ گروه به بخش داوری نهایی راه پیدا کردند.


گروه سایت های آگهی، فروشگاه، شبکه های اجتماعی، هنری، فرهنگی، مینی بلاگ، اطلاع رسانی، خبری، ورزشی، ابزاروب، دانلود؛ آموزشی، وبلاک، سرگرمی، موبایل، شبکه های خبری اجتماعی و نشریات آنلاین گروه های اصلی دومین جشنواره آنلاین وب ایران می باشند.

خواندن ادامه‌ی خبر