ماه: فروردین ۱۳۸۸

المپیاد آزمایشی رایگان هدیه نوروزی سایت المپیادهای علمی ایران

المپیاد آزمایشی رایگان هدیه نوروزی سایت المپیادهای علمی ایران

وبنا – مرجع آموزش المپیادهای علمی ایران در نوروز امسال برای تمام دانش آموزان ایرانی المپیاد آزمایشی رایگان برگزار میکند. این تصمیم پس از استقبال بی نظیر دانش آموزان در سال دوم فعالیت این سایت گرفته شده است. تمام دانش آموزان از هر کجا و بدون داشتن هیچ شرطی میتوانند در رشته های شیمی، فیزیک، ریاضی و کامپیوتر خود را محک بزنند تا با خیال راحت در مرحله دوم المپیادهای علمی ایران شرکت نمایند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.irysc.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
مسابقه وبلاگ نویسی ۱۴۳۰

مسابقه وبلاگ نویسی ۱۴۳۰

وبنا – در پی استقبال شرکت کنندگان از مسابقه وبلاگ نویسی ۱۴۳۰ این مسابقه با نظر مدیر اجرایی تا تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۸۸ تمدید شد.


سعید طاهری با اعلام این خبر به وبنا گفت “از جمله کار های پر مهم این سایت راه اندازی اتاق گفتگو به مناسبت میلاد حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) می باشد ، تا مخاطبین و شرکت کنندگان گرامی در این مسابقه بتوانند با comment گذاری از تبادل نظر با یکدیگر و در نهایت ارتقاء سطح کیفی مسابقه بهره مند گردند”


برای مشاهده سایت به آدرس www.1430.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
۱۰ قالب جدید هدیه نوروزی پارسی بلاگ

۱۰ قالب جدید هدیه نوروزی پارسی بلاگ

وبنا – به مناسبت آغاز سال ۱۳۸۸ پارسی بلاگ امکانات جدیدی در سایت قرارداده است. اضافه‌ شدن بخش پیام‌رسان به وبلاگ‌های پارسی بلاگ  و اضافه شدن ۱۰ قالب جدید به قالب‌های سایت و اصلاح نزدیک به ۵۰ قالب از قالبهای محبوب قبلی که با بعضی مرورگرا به طور کامل سازگار نبود از سرویس های جدید پارسی بلاک به مناسبت نوروز می باشد.


برای مشاهده سایت به آدرس www.parsiblog.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
نوروز پای سفره هفت‌سین بلاگ اسکای

نوروز پای سفره هفت‌سین بلاگ اسکای

وبنا – خانواده بزرگ بلاگ‌اسکای بار دیگر امسال در کنار یکدیگر سفره هفت‌سین مجازی‌شان را می‌گسترانند و دید و بازدید نوروزی را بر سر این سفره تکرار می‌کنند. کاربران سایت می توانند با ورود به بخش نوروزی بلاگ اسکای آرزوی های خود را برای سال جدید بنویسند. نوشتن مطلب قبل از تحویل سال امکان پذیر نیست و از لحظه سال تحویل امکان نوشتن در این بخش فراهم می شود.


برای مشاهده سایت به آدرس www.blogsky.com/norouz88 مراجعه کنید. همچنین بلاگ اسکای به رسم یادبود به تعدادی از شرکت کنندگان در این گرد‌هم‌آیی مجازی به قید قرعه هدایایی تقدیم خواهد کرد. این هدایا از طرف شرکت ایده پرداز ژوبین تهیه شده است.

به ۱۰ نفر اول مجموعه کامل نرم‌افزارهای ویژه موبایل شرکت ایده‌پرداز ژوبین شامل: ندای توحید، کلیات تعبیر خواب، فرهنگ لغات انگلیسی هوشیار، دیوان حافظ، شاهنامه فردوسی، مثنوی معنوی و دیوان شمس
به ۱۰ نفر دوم  ۲ بسته نرم‌افزاری شرکت ایده‌پرداز ژوبین (به انتخاب برنده)
به ۲۰ نفر سوم ۱ بسته نرم‌افزاری شرکت ایده‌پرداز ژوبین (به انتخاب برنده)

خواندن ادامه‌ی خبر
یک ایرانی به هیأت داوران رقابتهای WSA سازمان ملل راه یافت

یک ایرانی به هیأت داوران رقابتهای WSA سازمان ملل راه یافت

وبنا – به گزارش دبیرخانه دائمی همایش و رقابت های WSA ایران، مهندس احسان ریاضی اصفهانی از طرف دفتر جهانی WSA در اتریش عنوان یکی از اعضای WSA Grand Jury سال ۲۰۰۹-۲۰۰۸ انتخاب گردید و در داوری جهانی WSA که امسال از سوم تا هشتم آوریل جهت انتخاب برترین دستاوردهای رایانه ای جهان در دهلی نو برگزار می شود همراه با داورانی از سراسر جهان از جمله نمایندگان سازمان ملل و بانک جهانی به داوری و انتخاب برترین آثار جهان برای دوره ۲۰۰۸-۲۰۰۹ خواهد پرداخت.
همچنین ریاضی در روز دوم آوریل سال جاری میلادی در کنفرانس بین المللی سران محتوای الکترونیکی
(The international summit for digital content) نیز درباره محتوای الکترونیکی در ایران به سخنرانی و بیان مدیر توسعه ICT در ایران، چالشها و دستاوردها ی کشورمان می پردازد لذا دبیرخانه WSA ایران از کلیه نهادها، سازمانها، وزارتخانه ها، شرکت ها و اشخاص دعوت کرد در صورتی که دستاورد قابل ارائه ای دارند که تا کنون به دبیرخانه WSA ایران ارسال نکرده اند جهت لحاظ شدن در سخنرانی و گزارشات ایران که در کتاب جهانی e-content  به چاپ می رسد با مهندس کریمی به شماره مستقیم ۸۸۰۰۷۴۲۹ تماس حاصل نمایند.

خواندن ادامه‌ی خبر
آغاز استانداردسازی وب پارسی

آغاز استانداردسازی وب پارسی

وبنا – پس از درنگی چند ساله سرانجام کلنگ پروژه ای برای استانداردسازی وب سایت‌های پارسی زبان به وب زده شد.

ساسان فتاحی به وبنا گفت “پروژه استاندارد وب پارسی برای تشویق مدیران سایت‌های پارسی زبان اینترنت به پیروی از استانداردهای رایج در بخش‌های گوناگون یک وب سایت می‌پردازد.”


برای مشاهده سایت به آدرس www.PersianWebStandard.info مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
نظر سنجی وبنا تمدید شد

نظر سنجی وبنا تمدید شد

وبنا – نظر سنجی برترین وب سایت های سال ۱۳۸۷ که از ۱۵ بهمن ۱۳۸۷ شروع شده است به مدت ۱۰ روز دیگر تمدید شد. کاربران، علاقه مندان و مدیر سایت های اینترنتی می توانند برای شرکت در نظر سنجی بهترین وب سایت های سال ۱۳۸۷ تا ۲۵ اسفند ۱۳۸۷ نیز در نظر سنجی وبنا شرکت کنند.

برای شرکت در نظر سنجی می توانید به آدرس www.webna.ir/award مراجعه کنید.

شایان ذکر است زمان این نظر سنجی پس از ۲۵ اسفند دیگر تمدید نخواهد شد و لیست سایت های پیشنهادی کاربران در این مرحله برای انتخاب برترین وب سایت های سال ۱۳۸۷ در اختیار هیات داوران قرار خواهد گرفت.

خواندن ادامه‌ی خبر
حضور پایگاه تخصصی هوانوردی در اولین نمایشگاه و نمایش هوایی تهران

حضور پایگاه تخصصی هوانوردی در اولین نمایشگاه و نمایش هوایی تهران

وبنا – پایگاه تخصصی هوانوردی به عنوان تنها غرفه ی فرهنگی و اطلاع رسانی در اولین نمایشگاه و نمایش هوایی تهران که قرار است در اسفند ماه سال جاری در فرودگاه پیام کرج برگزار گردد شرکت می کند. این پایگاه با داشتن بخش های اخبار هوانوردی ، فروشگاه ، مطالب و مقالات و گالری تصاویر به عنوان یک مرجع مناسب انتخاب گردید و شرایط لازم جهت شرکت در این مراسم را بدست آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.asemoon.org مراجعه نمایید.

خواندن ادامه‌ی خبر