ماه: بهمن ۱۳۸۷

مدرسه آموزش سینمایی سینمافردا راه اندازی شد

مدرسه آموزش سینمایی سینمافردا راه اندازی شد

وبنا – مدرسه مجازی آموزش سینمایی سینما فردا به منظور آشنایی علاقمندان به عرصه سینما راه اندازی شد. به گزارش سایت سینمافردا، مجموعه سایت های اطلاع رسانی و آموزشی سینمافردا با بخشهای اطلاع رسانی ، آموزشی ، بانک اطلاعات فیلم کوتاه ، ثبت فیلم و بازار فیلم از شهریورماه سال جاری به منظور برقراری ارتباط با فیلمسازان عرصه فیلم کوتاه و تبادل اخبار و اطلاعات در این زمینه ، رسما فعالیت خود را آغاز کرده است.


به گفته مدیر سایت “طی برنامه ریزی و فازبندی های مختلف ، بخش های گوناگون این مجموعه سایتها طراحی و راه اندازی خواهند شد.” محمد علی حجازی در ادامه بیان کرد : در حال حاضر بخش آموزش سایت سینمافردا با عنوان مدرسه آموزش سینمایی با بخش هایی از جمله : تدوین فیلم ، کارگاه فیلمنامه ، تکنولوژی و سینما ، پرونده سینمای مستند ، پرونده سینمای دینی ، پرونده سینمایی انیمیشن ، پرونده سینمای اجتماعی ، مباحث نظری سینما و معرفی کتاب به منظور آشنایی علاقمندان به سینما و مباحث سینمایی راه اندازی شده است.


وی همچنین گفت : بزودی بخش آموزش سایت ، با ارائه جزوات تخصصی و معتبر از اساتید برجسته به افرادی که در سایت عضو شده اند ، گامی مثبت در ارائه آموزش از راه دور برخواهد داشت.
حجازی در پایان بیان کرد : مورد توجه قرار گرفتن سایت در بین علاقمندان فیلم کوتاه با عنایت به اینکه تنها شش ماه از راه اندازی آن می گذرد ، این اشتیاق را در میان مسئولین سایت ایجاد کرده است که نسبت به گسترش آن اقدام نمایند . لازم به ذکر است سایت سینمافردا به دو زبان انگلیسی و فارسی به آدرس www.cinemafarda.com قابل استفاده علاقمندان می باشد .

خواندن ادامه‌ی خبر
اولین راهنمای سایت های اینترنتی ایران منتشر شد

اولین راهنمای سایت های اینترنتی ایران منتشر شد

وبنا – شرکت تبلیغاتی مهر برای اولین بار در کشور کتابی با عنوان کتاب مهر را در اختیار خیل عظیم کارشناسان،متخصصان و کاربران اینترنت قرار داده است. این کتاب آسان ترین و سریع ترین روش را برای استفاده بهینaه کاربران در اینترنت فراهم می آورد. نسخه شماره یک کتاب مربوط به صنف رایانه،اینترنت و خرید می باشد و به معرفی سایت های فارسی مرتبط با عناوین ذکرشده می پردازد.
از ویژگی های قابل ذکر می توان به اندازه کوچک آن اشاره نمود که حمل و نگهداری آن را در هر شرایطی ممکن می سازد.
این کتاب در تیراژ گسترده و در دی ماه سال جاری به چاپ رسیده و برای تمامی مدیران ادارات و نهادهای دولتی سراسر کشور،شرکت های نرم افزاری،شرکت های فناوری اطلاعات و نمایشگاههای مرتبط ارسال گردیده است.
استقبال بی نظیر کاربران از این کتاب،مدیران شرکت را بر آن داشت تا نسخه بعدی کتاب مهر را در اختیار خیل عظیم علاقمندان قرار دهد.
جهت دریافت کتاب مهر می توانید به سامانه اینترنتی www.ketabemehr.ir  مراجعه فرمائید.

خواندن ادامه‌ی خبر
پاسخ گروه امنیتی آشیانه به حملات اسرائیل

پاسخ گروه امنیتی آشیانه به حملات اسرائیل

وبنا – گروه امنیتی آشیانه که یکی از گروه های قدیمی و فعال ایرانی در زمینه امنیت است، دیروز سایت سازمان اطلاعات موساد اسرائیل را مورد حمله قرار داد. این اقدام در حمله رژیم صهیونیستی در قبال مردم نوار غزه صورت گرفت.


گروه آشیانه ضمن محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی کشتار بی رحمانه مردم بی دفاع غزه را حق خود تلقی می‌کند و گمان می‌برد که جهانیان نسبت به این موضوع سکوت خواهند کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر
همایش نگرشی جامع بر پرتالهای اینترنتی

همایش نگرشی جامع بر پرتالهای اینترنتی

وبنا – شرکت دهکده مجازی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور اقدام به برگزاری همایش تخصصی ICT با موضوعات نگرشی جامع بر پرتالهای اینترنتی و sharepoint نموده است.


این همایش در تاریخ ۲۴ و ۲۸ دیماه در سالن همایش های بین المللی نمایشگاه مشهد برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید به آدرس www.sensegroup.net مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
آمار ماه دسامبر سایت دانلود رایگان

آمار ماه دسامبر سایت دانلود رایگان

وبنا – سایت دانلود رایگان در گزارشی آمار فعالیت های خود را در آخرین ماه سال میلادی ۲۰۰۸ اعلام کرد. بنا بر این گزارش در ماه دسامبر ۳۴,۴۵۳,۴۳۹ مورد دانلود در این سایت ثبت شده است و ۱۲ ترابایت مجموع پهنای باند مصرفی سایت دانلود رایگان بوده است.

در ادامه این گزارش آمده “کل فضای مصرفی این سایت 4.5 گیگابایت اعلام شده و زنگ های موبایل ۲ ، بازی تنیس سه بعدی ، والپیپر های سبز ، مجله پی سی مگزین و آنتی ویروس کسپرسکی از محبوب ترین برنامه های دانلود شده در ماه گذشته میلادی می باشند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.freedownload.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر