ماه: اسفند ۱۳۹۲

پوشش زنده مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران

اختتامیه ششمین جشنواره وب ایران امروز از طریق اینترنت به صورت زنده و کامل پوشش داده می شود. علاقه مندان برای مشاهده برنامه بصورت زنده می توانند به آدرس conf.iranwebfestival.com مراجعه و با کلیک کردن بر روی دگمه های پخش زنده تصویری و یا پخش زنده صوتی این مراسم را از طریق اینترنت دنبال کنند.

خواندن ادامه‌ی خبر

برترین اپلیکیشن های ایرانی در جشنواره نرم‌افزارهای موبایل معرفی شدند

در مراسم اختتامیه جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران برترین اپلیکیشن های ایرانی در گروه‌های مختلف اعلام شدند. برندگان در دو دستۀ هیات داوران و منتخب آرای مردم مورد تشویق قرار گرفتند و به منتخبین هیات داوران تندیس جشنواره اهدا شد.

خواندن ادامه‌ی خبر

دسترسی سریع و راحت به تمامی خدمات همراه اول

از هنگامی که تلفن همراه پا به عرصه وجود گذاشت، محدودیت های بسیاری در صنعت مخابرات از میان برداشته شد. این درحالی است که اپراتورها نیز به منظور کیفیت بیشتر در امر ارتباطات، خدمات متنوعی را ارائه میکنند.

خواندن ادامه‌ی خبر

شماره جدید دخت ایران با موضوع حجاب اجباری منتشر شد

 دخت ایران یک مجله اینترنتی است که با نگاهی متفاوت به مسئله زنان، دختران و خانواده در ایران منتشر می‌شود. این مجله به صورت ماهنامه منتشر می‌شود و تلاش می‌کند تا با مطالب و نوشته‌های خود، آگاهی زنان و دختران را افزایش دهد.

خواندن ادامه‌ی خبر

گردهمایی کارآفرینان برتر وب و موبایل ایران

کنفرانس خبری ششمین جشنواره وب و موبایل ایران در محل کانون کارآفرینی ایران با حضور شایان شلیله، دبیر علمی جشنواره وب، محسن ملایری، دبیر اجرایی و میلاد احرام‌پوش، دبیر جشنواره موبایل ایران، یکشنبه ۲۷ بهمن سال ۹۲ برگزار و در این کنفرانس بر لزوم حمایت‌های دولتی از کارآفرینان آنلاین ایران به ویژه استارتاپ‌ها تاکید شد. 

خواندن ادامه‌ی خبر

معرفی سایت‌های علمی ایران در یک کتاب الکترونیک

وب‌سایت صنعت با هدف ارائه و معرفی سایت‌های علمی ایران در قالب یک کتاب الکترونیک برای دسترسی و آشنایی کاربران وب فارسی با این سایت‌ها اقدام به انتشار کتاب الکترونیک لیست سایت‌های علمی ایران کرده است.

خواندن ادامه‌ی خبر

فراخوان شرکت در نمایشگاه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

نمایشگاه فن‌آوری اطلاعات و رسانه­های دیجیتال، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه­های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

خواندن ادامه‌ی خبر

عیار اعتبار سایت، الکسا یا گوگل؟

صاحبان سایت‌های زیادی هستند که این روزها به دنبال رنک الکسای کمترند. هزینه‌های میلیونی برای آن می‌کنند و برای مقایسه سایت خود با دیگران، نمی‌دانند به رنکینگ گوگل انکا کنند یا سایت الکسا. در این گزارش مقایسه این دو رنکینگ را بخوانید.

خواندن ادامه‌ی خبر