ماه: دی ۱۳۹۲

پخش فصل دوم سریال اینترنتی نفوذ

فصل دوم سریال اینترنتی «نفوذ» از یکشنبه ۲۹ دی ماه مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برای دانلود رایگان بر روی وب‌سایت این سریال بارگذاری می‌شود.

مدیریت فکس ها با تلفن همراه و تبلت

یکی از مرسوم ترن روش های ارتباطی به خصوص در میان سازمان ها و شرکت ها، استفاده از نمابر یا فکس میباشد و همه میدانیم که ارسال نامه های اداری به وسیله این دستگاه، مزیت های زیادی دارد.

اما و اگرهای فروشگاه‌های اینترنتی

در راستای صدور جواز برای فروشگاه‌های اینترنتی، روزنامه ایران با سیدمهدی میرمهدی که ریاست اتحادیه صنف فناوران رایانه را برعهده دارد، مصاحبه‌ای انجام داده که در ادامه می‌خوانیم.

آگاهی از خدمات دولتی و دسترسی سریع به آنها

برخی اوقات پیگیری امور اداری مثل نظام وظیفه، تعویض گواهینامه و خدمات خودرویی و اخذ خلافی، برای ما بسیار زمان گیر و طاقت فرسا میباشد به خصوص اگر اطلاعات کافی درمورد نحوه انجام آنها نداشته باشیم.

همکاری نزدیک برنامه برخط و جشنواره وب ایران

برنامه برخط به جمع حامیان رسانه‌ای جشنواره وب ایران پیوست. برنامه برخط در روزهای فرد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه هفت ( شبکه آموزش)  به تهیه کنندگی مجید یوسفی و اجرای امیر شهاب شاهمیری و سردبیری سعید نوری آزاد بصورت زنده پخش میشود.


مراسم Unveiled در CES 2014

 برنامه CES Unveiled 2014 در تاریخ ۵ ژانویه، دو روز پیش از آغاز رسمی نمایشگاه CES برگزار شد. در این برنامه محصولات جدیدی به علاقمندان معرفی شدند. حسین سهندرام با شرکت در این رویداد، گزارشی را برای برنامه صفرویک تهیه کرده است.

جشنواره هفته خرید اینترنتی

وب‌سایت ای‌نماد که متعلق به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن است، قصد دارد جشنواره هفته خرید اینترنتی را در اسفند ماه سال جاری برگزار نماید. 

گزارش اختصاصی از نمایشگاه بین‌المللی CES

نمایشگاه بین‌المللی محصولات الکترونیکی یا همان CES، نمایشگاهی است که ژانویه هر سال در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود و همواره بزرگ ترین و پرقدرت ترین برندها به معرفی جدیدترین تکنولوژی‌های خود در سال پیش‌رو می‌پردازند.

تلفن همراه خود را به یک تقویم کامل مجهز کنید

در دست داشتن زمان و اطلاع از تاریخ دقیق ایام و ساعات شبانه روز برای همه افراد به خصوص کسانی که اهل برنامه ریزی هستند، اهمیت دارد. تقویم ها بهترین ابزار برای این امر محسوب میشوند و چه خوب اگر تلفن همراه ما نیز مجهز به یکی از آنها باشد.

معرفی کمپین لینوکس‌مگ

کمپین لینوکس‌مگ جهت جمع آوری حداقل مبلغ مورد نیاز برای انتشار یک نشریه‌ اختصاصی در حوزه گنو/لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد فعالیت می‌کند.

شماره چهل و نهم مجله اینترنتی دخت ایران با موضوع فرزرند خواندگی منتشر شد

«دخت ایران» یک مجله اینترنتی است که با نگاهی متفاوت به مسئله زنان، دختران و خانواده در ایران منتشر می‌شود. این مجله به صورت ماهنامه منتشر می‌شود و تلاش می‌کند تا با مطالب و نوشته‌های خود، آگاهی زنان و دختران را افزایش دهد.