ماه: دی ۱۳۹۲

همکاری نزدیک برنامه برخط و جشنواره وب ایران

برنامه برخط به جمع حامیان رسانه‌ای جشنواره وب ایران پیوست. برنامه برخط در روزهای فرد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه هفت ( شبکه آموزش)  به تهیه کنندگی مجید یوسفی و اجرای امیر شهاب شاهمیری و سردبیری سعید نوری آزاد بصورت زنده پخش میشود.


خواندن ادامه‌ی خبر
یک گزارش آماری از اپلیکیشن‌های موبایل در ایران

یک گزارش آماری از اپلیکیشن‌های موبایل در ایران

 

به گزارش خبرگزاری مهر، 10 درصد پهنای باند کل کشور در اختیار نرم‌افزارهای موبایل قرار گرفته است و بیش از یک‌و نیم میلیون ایرانی کاربر دائمی برنامه‌های رایگانی همچون وی‌چت، وایبر و اینستاگرام هستند.
خواندن ادامه‌ی خبر

مراسم Unveiled در CES 2014

 برنامه CES Unveiled 2014 در تاریخ ۵ ژانویه، دو روز پیش از آغاز رسمی نمایشگاه CES برگزار شد. در این برنامه محصولات جدیدی به علاقمندان معرفی شدند. حسین سهندرام با شرکت در این رویداد، گزارشی را برای برنامه صفرویک تهیه کرده است.

خواندن ادامه‌ی خبر

گزارش اختصاصی از نمایشگاه بین‌المللی CES

نمایشگاه بین‌المللی محصولات الکترونیکی یا همان CES، نمایشگاهی است که ژانویه هر سال در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود و همواره بزرگ ترین و پرقدرت ترین برندها به معرفی جدیدترین تکنولوژی‌های خود در سال پیش‌رو می‌پردازند.

خواندن ادامه‌ی خبر

تلفن همراه خود را به یک تقویم کامل مجهز کنید

در دست داشتن زمان و اطلاع از تاریخ دقیق ایام و ساعات شبانه روز برای همه افراد به خصوص کسانی که اهل برنامه ریزی هستند، اهمیت دارد. تقویم ها بهترین ابزار برای این امر محسوب میشوند و چه خوب اگر تلفن همراه ما نیز مجهز به یکی از آنها باشد.

خواندن ادامه‌ی خبر

شماره چهل و نهم مجله اینترنتی دخت ایران با موضوع فرزرند خواندگی منتشر شد

«دخت ایران» یک مجله اینترنتی است که با نگاهی متفاوت به مسئله زنان، دختران و خانواده در ایران منتشر می‌شود. این مجله به صورت ماهنامه منتشر می‌شود و تلاش می‌کند تا با مطالب و نوشته‌های خود، آگاهی زنان و دختران را افزایش دهد.

خواندن ادامه‌ی خبر