ماه: دی ۱۳۹۲

کتابخانه شخصی خود را در تلفن همراهتان برپا کنید

مطالعه کتاب علاوه بر ایجاد سرگرمی برای ما، به عنوان راهی برای کسب علم و دانش نیز محسوب میشود. در سطح شهر شما کتابخانه های زیادی هستند که با مراجعه به آنها میتوانید به مطالب موردنظر خود دسترسی داشته باشید.

خواندن ادامه‌ی خبر

حضور بیش از ۱۲۰۰ اپلیکیشن فارسی موبایل در جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران

در حالیکه کمتر از ۶ روز تا پایان قطعی زمان ثبت اپلیکیشن‌ها در جشنواره نرم‌افزارهای موبایل باقی مانده است تاکنون ۱۲۳۵ اپلیکیشن در این جشنواره ثبت شده اند که از این تعداد اپلیکیشن ثبت شده تا به الان ۱۰۸۱ اپلیکیشن مورد تایید کمیته ثبت آثار دبیرخانه جشنواره نرم‌افزارهای موبایل قرار گرفته است.

خواندن ادامه‌ی خبر

حمایت از تیم‌های ایرانی در مرحله دوم استارتاپ‌ویکند جهانی

بعد از برگزاری هم‌زمان چهار استارتاپ‌ویکند در هفته جهانی کارآفرینی، از هر شهر، دو تیم به مرحله دوم راه پیدا کرده‌اند. در این رقابت جهانی ۲۰۰ تیم شرکت کرده اند که ۱۵ تیم به مرحله سوم راه پیدا خواهند کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر

ارشاد یا تجارت

چند وقتی است که برخی از کارآفرینان فضای مجازی با مشکلاتی در خصوص کسب مجوز های لازم برای ادامه فعالیت خود مواجه شده اند. اینکه از وزارت فرهنگ و ارشاد باید مجوز داشت یا از وزارت صنعت و معدن و تجارت٬ سوالی است که خیلی ها این روزها از خود میپرسند.

خواندن ادامه‌ی خبر

گفتگو با ایراندخت احمدی، بنیان‌گذار استارتاپ نیک پاک

انتخاب برشی از بازار و تمرکز بر آن، بخصوص اگر کسی پیش از شما به آن وارد نشده باشد، برتری خوبی را به شما و کسب و کارتان خواهد داد. بر این اساس، خواندن مصاحبه خوشفکری با بنیان‌گذار استارتاپ نیک پاک خالی از لطف نیست.

خواندن ادامه‌ی خبر