ماه: آبان ۱۳۹۲

همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا

اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا (Responsive Web Design) به منظور معرفی جدیدترین تکنیک‌ها و ابزارهای مورد استفاده در طراحی های ریسپانسیو، روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۲ در تهران برگزار می‌شود.

خواندن ادامه‌ی خبر

همایش‌ها در ایران

برگزاری همایش در ایران به صورت مستقل و اندک حمایت ها بسیار سخت و دشوار هست و اگر هزینه ای دریافت میشه صرفا برای پوشش هزینه های برگزاری هست، هزینه سالن، هزینه پذیرایی، هزینه بسته هایی که به شرکت کنندگان اهدا میشه و احیانا اگر سخنران خارجی دعوت کنند.

خواندن ادامه‌ی خبر

درآمد میلیونی سایت‌های همسریابی

آی‌تی‌من: «سایت‌هایی همسریابی در ایران مشتری‌های خاص خودشان را دارند. سایت‌هایی که البته تکلیف‌شان حتی با خودشان هم معلوم نیست. هرچند که عمده آنها ظاهرا از یک فرمول برای همسرگزینی و همسریابی استفاده می‌کنند.»

خواندن ادامه‌ی خبر

توضیح فناوران درباره هفت ابهام توقف پذیرش پرداخت‌های اینترنتی در شبکه شتاب

اواخر شهریورماه بود که سامان قطبی در گفت‌وگویی اعلام کرد «انتقال وجه از درگاه‌های پرداخت اینترنتی بانک‌ها متوقف می‌شود.»
قطبی دلیل این امر را افزایش امنیت پرداخت‌ها عنوان کرد اما توضیح بیشتری ندارد

خواندن ادامه‌ی خبر

از جیک و پیک همه چیز باخبر شوید

امروزه با پیشرفت علم و به لطف ابزارهای گوناگون، میتوانیم در هرجایی که هستیم از حوادث و رویدادهای سرتاسر جهان مطلع شویم و مطالب بیشتری را در رابطه با موضوعات مورد علاقه خود مطالعه کنیم.

خواندن ادامه‌ی خبر

شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک

چند روزی است که از این طرف و آن طرف شنیده می شود که یک سیستم یکپارچه ی دیگر برای نظام بانکی در دست راه اندازی است. هنوز هیچ اطلاع رسانی درستی به دست کسی نرسیده که خبر از اجرایی شدن این پروژه در اول آذر ماه داده می شود.

خواندن ادامه‌ی خبر

توقف پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک‌ها از آذر

مدیرعامل شاپرک با بیان این‌که پذیرش کلیه پرداخت‌های اینترنتی در شبکه شتاب از طریق بانک‌ها متوقف و در شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک متمرکز می شود، تاکید کرد: فروشگاه‌های مجازی باید برای فروش اینترنتی نماد اطمینان و مجوز کسب داشته باشند.

 

خواندن ادامه‌ی خبر