ماه: مهر ۱۳۹۲

اخوان رفت واعظی آمد

شایان شلیله – تغییرات در شورای عالی فضای مجازی قابل پیش بینی بود. اما کنسل شدن نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال خبری نبود که آماده شنیدن آن باشیم.

خواندن ادامه‌ی خبر

بانکی از اطلاعات مشاغل

در اطراف ما اصناف و مشاغل زیادی یافت میشود که مسلما در زندگی روزمره خود به آنها نیاز پیدا میکنیم. نرم افزار ۱۱۸مشاغل این امکان را به شما میدهد با کسب و کار های اطراف خودتان آشنا شوید.

خواندن ادامه‌ی خبر

کتابخانه ای در دستان شما

مطالعه کتاب از جهات گوناگونی مفید است. علاوه بر گذراندن اوقات فراغت با خواندن داستان ها و رمان های بلند، میتوان بر آموزش از طریق کتابهای علمی و تخصصی نیز تکیه کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر

جشنواره نرم افزارهای موبایل برگزار می شود

پس از برگزاری موفق اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران در اسفند ماه ۱۳۹۱ ، همکنون اولین جشنواره سالیانه نرم افزارهای موبایل و موبایل وب با هدف شناخت و انتخاب بهترین آثار نرم افزاری در ایران شروع به کار خواهد کرد ، کلیه طراحان و توسعه دهندگان می توانند آثار خود در این جشنواره شرکت دهند .

خواندن ادامه‌ی خبر

همایش توسعه‌دهندگان نرم‌افزار همراه، تبلت و سیستم های هوشمند

اولین همایش بین‌المللی توسعه‌دهندگان نرم‌افزار همراه، تبلت و سیستم های هوشمند ( ICMOD 2013 ) در تاریخ ۱۳-۱۴ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌المللی تهران برگزار شد. فروشگاه اندروید کندو بمنظور حمایت از توسعه‌دهندگان  خود، هزینه شرکت 50 نفر از توسعه دهندگان را برای شرکت در این همایش پرداخت کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر

فوت و فن تولد چهار سالگی خود را جشن می گیرد

سایت فوت و فن در شهریور ۸۹ به منظور پیشروی در حوزه آی تی تاسیس شد و سپس پس از مدتی گسترش یافت و حال امروز پس از چهار سال این سایت با ظاهری نوین بالا آمده است. شما از طریق اینجا می توانید به این وب سایت دسترسی پیدا کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر