ماه: اسفند ۱۳۸۹

نتایج مرحله اول چهره۸۹ اعلام شد

نتایج مرحله اول چهره۸۹ اعلام شد

وبنا – بر اساس اعلام سایت رسمی نظرسنجی، علیرضا مجیدی؛ نویسنده وبلاگ «یک پزشک»، تقی دژاکام؛ نویسنده وبلاگ «آب و آتش»، امید حسینی؛ نویسنده وبلاگ «آهستان»، آنی دالتون؛ نویسنده وبلاگ «یادداشت‌های یک دختر ترشیده»، مهدی نیکخواه؛ نویسنده وبلاگ «بچه‌های قلم»، مجتبی دانشطلب؛ نویسنده وبلاگ «دانشطلب»، میثم محمدحسنی؛ نویسنده وبلاگ «دوئل»، احسان رستگار؛ نویسنده وبلاگ «منتقد مستقل»، حسین قدیانی؛ نویسنده وبلاگ «قطعه۲۶»، هاتف خالدی؛ نویسنده وبلاگ «خرچنگ زاده»، محمد آرمند؛ نویسنده وبلاگ «طعم عسل» و زهرا اچ.بی؛ نویسنده وبلاگ «زهرا» ۱۲ وبلاگی هستند که توانستند با کسب نظر کاربران مرحله نخست «چهره۸۹» به عنوان ۱۰ رتبه برتر این مرحله، اعلام شوند.

در خبر مربوط به برگزیدگان در «وبلاگ چهره۸۹» اعلام شده است که ترتیب فوق به هیچ وجه نشان‌دهنده رتبه وبلاگ‌ها نبوده و چهره۸۹ رتبه وبلاگ‌ها را به منظور عدم تأثیرگذاری بر نظر کاربران در مرحله دوم، تا پایان مهلت شرکت در این مرحله نزد خود محفوظ می‌دارد.

این‌طور که پیداست ترتیب اولویت‌های ۳گانه کاربران در مرحله دوم دارای اهمیت بوده و انتخاب اول آنان با ضریب۳، انتخاب دوم با ضریب۲ و انتخاب سوم بدون ضریب محاسبه می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در مرحله دوم این نظرسنجی تا روز جمعه ۲۷ اسفندماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت «چهره۸۹» به نشانی www.chehre89.com نظر خود را ثبت کنند.

به گفته سایت برگزاری این نظرسنجی، نتایج نهایی استانی و موضوعی این نظرسنجی هم به زودی اعلام می‌شود.

گفتنی است نظرسنجی چهره۸۹ به همت مجتمع رسانه‌ای اطلس و با اجرای پایگاه خبری وبلاگ نیوز، و با حمایت سرویس دهنده‌های وبلاگ میهن بلاگ و پارسی بلاگ، هفته نامه پنجره و سایت‌های خبری فردانیوز، آینده روشن و لحظه‌های فناوری اطلاعات از تاریخ ۲۸ بهمن با هدف انتخاب چهره برتر وبلاگستان فارسی در سال۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر
ده سایت برتر سال ۱۳۸۹ از نگاه وبنا

ده سایت برتر سال ۱۳۸۹ از نگاه وبنا

وبنا – پایگاه خبری وب سایت های ایران ده سایت برتر سال ۱۳۸۹ را معرفی کرد. پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا) در راستای اهداف خود و در جهت حمایت و توسعه وب فارسی، از میان سایت های جدید که فعالیت خود را در سال جاری آغاز کرده اند، ده سایت برتر وب فارسی را معرفی کرد.

این انتخاب توسط شورای سردبیری پایگاه خبری وب سایت های ایران صورت گرفته است و ملاک اصلی بررسی سایت هایی بود که خبر راه اندازی و آغاز فعالیت آنها در سال جاری در وبنا منتشر شده بود.

لیست سایت های برتر بدین شرح می باشد: 

لینک های خوشمزه www.shishlink.com 

پلاس دانلود plusdownload.net

هتل های آنلاین www.reh.ir

سلچ www.sellch.com

مدیر آنلاین www.onlinemanagers.ir

شبکه تبلیغات www.anetwork.ir

ایفایندر www.efinder.ir

گلفروش www.golforoush.com

عصر ارتباط online.asreertebat.com

لایک خور www.likekhor.com

خواندن ادامه‌ی خبر
نمودار مقایسه ایی آرای  نامزده های جوایز فناوری ایران منتشر شد

نمودار مقایسه ایی آرای نامزده های جوایز فناوری ایران منتشر شد

ایتا- دبیرخانه جوایز فناوری ایران(ایتا) نمودار مقایسه ایی آرای ۷۶ نامزد جوایز فناوری ایران(ایتا) که در رقابتی آنلاین رای هیات داوران و کاربران عمومی را طی مدت یک ماه بدست آورده اند منتشر کرد.

برای مشاهده جزییات کامل نمودار های مقایسه ایی آرای نامزده های جوایز فناوری ایران به بخش برندگان به نشانی http://ita.asreertebat.com/?page_id=920 مراجعه کنید.

داوری دومین دوره جوایز فناوری ایران برای اولین بار از ۱۰ بهمن ماه به صورت آنلاین آغاز شد . تمامی کاربران می توانستند با مراجعه به سایت www.itawards.ir  از طریق ثبت نام اینترنتی در داوری ایتا ۱۳۸۹ شرکت کنند این درحالی بود که دبیرخانه در این مدت نیز بیش از ۳۰۰ کارشناس ، مدیر ارشد و فعال صنفی و دانشگاهی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را به عنوان هیات داوران انتخاب و امکان رای دهی آنلاین را برای آنها فراهم آورده بود. بیش از ۴ هزار کاربر طی مدت یک ماه تا ۱۰ اسفند ماه در  داوری آنلاین ۱۰ ایتا شرکت کردند و به برترین های فناوری اطلاعات و ارتباطات  در دو بخش اصلی و بخش پیشخوان رای دادند و از میان ۷۶ نامزد ایتا ۱۹ شرکت یا محصول را حایز دریافت تندیس ایتا دانستند.

بر اساس این گزارش برترین شرکت نرم افزاری و برترین تولید کننده فناوری اطلاعات و ارتباطات طبق آرای هیات داوران منتخب دبیرخانه جوایز فناوری ایران اتنخاب شده اند .

در شاخه های دیگر بخش اصلی و بخش پیشخوان برترین ها بر اساس مجموع آرای داوران عمومی و هیات داوران اعلام شده است.

خواندن ادامه‌ی خبر
برترین‌های فناوری ایران معرفی شدند

برترین‌های فناوری ایران معرفی شدند

ایتا: برترین‌های فناوری ایران با رای آنلاین داوران شب گذشته طی مراسمی با حضور مدیران ارشد دولتی و خصوصی توسط هفته‌نامه عصر ارتباط معرفی شدند.

به گزارش دبیرخانه دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران (ایتا)، برترین‌ها با رای آنلاین بیش از ۴ هزار داور انتخاب و تندیس ایتا به آنها اعطا شد.

حمید شهریاری دبیر شورای عالی اطلاع‌رسانی در این مراسم با اشاره به اینکه دهه جاری، دهه پیشرفت و عدالت نامگذاری شده است، گفت: “شاخص پیشرفت، شاخصی است که بین کشورهای پیشرفته و درحال توسعه مشترک است. خصوصیت عدالت ویژگی است که دنیایی که ما داعیه‌دار آن در جمهوری اسلامی هستیم را از کشورهای پیشرفته جدا می‌کند.

او افزود: “سابقه تاریخی کشورهای پیشرفته نشان می‌دهد در سراسر دنیا درصدد توسعه مایملک، خزانه‌ها و خزینه‌های خودشان بودند اما ما می‌توانیم امروز این علم را در دنیا بلند کنیم که شاخص عدالت هستیم.” شهریاری با اشاره به نیاز فناوری اطلاعات کشور به سه الزام گفت: ” اگر این سه مورد انجام شود، توفیق توسعه فناوری اطلاعات در کشور را خواهیم داشت و در غیر این صورت همانطور که تاکنون با محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی مواجه بودیم، همچنان گریبان ما را خواهد گرفت.”

او افزود: “امروز توسعه پهنای باند توسط فیبرنوری از الزامات دنیا است و ادغام صوت، تصویر و اطلاعات در نسل‌های جدید تلفن همراه، رایانه‌های آی‌پد و مشابه آن که انجام می‌شود نشان داده است که به زودی بازار گسترده‌ای در حوزه فیبر در کل دنیا گسترش خواهد یافت.”

دبیر شورای عالی اطلاع‌رسانی گفت: “کشور ما برای اینکه بتواند این فناوری را در حوزه کاری خود توسعه دهد، با محدودیت‌هایی روبرو است که یکی از این محدودیت‌ها الزام سالم‌سازی فضای سایبر است. به دلیل ملاحظات فرهنگی که در کشور وجود دارد تا این الزام برطرف نشود و ما نتوانیم فضایی سالم و امن از فناوری اطلاعات ارایه بدهیم، توسعه فناوری اطلاعات در کشور دچار چالش است.”

او با دعوت از همه شرکت‌های فعال حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به همکاری در پروژه مصون‌سازی فضای سایبر گفت: “شرکت‌های توانمند و حتی شرکت‌های ارتباطاتی مخابراتی که درصدد توسعه پهنای باند هستند، در این حوزه فعالیت کنند و تا این مانع برطرف نشود توسعه پهنای باند در کشور امکان‌پذیر نخواهد بود.”

شهریاری، بهترین راه را توانمندسازی شرکت‌های این حوزه عنوان کرد تا فضای سایبر امن و سالم داشته باشیم و افزود: “تجربه ۳۰ ساله کشور نشان داده که کشور ایران مورد تهاجمات فرهنگی قرار دارد و اگر به این ملاحظات توجه نشود، دست و بال ما بسته خواهد بود.”

او با اشاره به اینکه نکته دیگر مورد نیاز برای توسعه فناوری اطلاعات در کشور، ارتباطات بین سازمانی است، گفت: “اگر بانک‌های اطلاعاتی که در گوشه و کنار شرکت‌های اصلی دولتی یا مراکز و سازمان‌های دولتی درحال تهیه و تدوین هستند، مانند سازمان ثبت احوال، سازمان ثبت اسناد، بانک‌ها، نیروی انتظامی و قوه قضائیه، نتوانند پروتکل‌هایی برای مبادله بانک الکترونیکی داشته باشند، به پروژه عدالت الکترونیکی نخواهیم رسید.”

شهریاری گفت: “این پروژه بیش از یک سال است که در قوه قضائیه کلید خورده است و درصدد هستیم این فعالیت را در آنجا عرضه کنیم.”

او با اشاره به اینکه ابتدای اردیبهشت ماه جلسه هم‌اندیشی نخبگان فناوری اطلاعات و ارتباطات طبق رول هر ساله برگزار خواهد شد، افزود: “در این جلسه بیش از۵۰ پروژه که در قوه قضائیه پیگیری می‌شود، معرفی می‌کنیم و از نخبگان فناوری اطلاعات دعوت می‌کنیم نظرات کارشناسی خود را در حوزه‌های راهبردی و راهکارها به قوه قضائیه عرضه کنند.”

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: “با مطالعات یک سال و نیم گذشته موفق شدیم برای اولین بار پروژه پست الکترونیکی فراگیر را کلید بزنیم که اکنون در اندازه استاندارد پست‌های الکترونیکی گوگل و یاهو با ویژگی‌های خط و زبان فارسی و با خدمات ارزش‌های افزوده ایمیل‌های بزرگ دنیا آماده بهره‌برداری است.”

او افزود: “اگر بتوانیم پروژه مصون‌سازی اینترنت، اینترنت ملی و موتور جستجوی ملی را کلید بزنیم یک گام بزرگ در این باره برداشته شده است و از همه مسوولین و دست‌اندرکار دولتی می‌خواهم که این سه پروژه را جدی بگیرند.”

علی حکیم جوادی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز در مراسم دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران گفت: “یکی از دستاوردهای اینگونه جشنواره‌ها ایجاد شور و نشاط بین دست‌اندرکاران این حوزه است.” او افزود: “رویکرد دولت در حوزه فناوری اطلاعات بخصوص برنامه‌های وزیر ارتباطات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و اهمیت آن در دولت دهم باعث شده است که رونق جدی در این حوزه احساس کنیم و در جهت توسعه فناوری اطلاعات در کشور احساس مسوولیت و وظیفه کنیم.”

حکیم‌جوادی گفت: “برنامه پنجم هم باتوجه به موادی که در آن دیده شده و رویکرد خوبی که امروز در سازمان‌های نهاد محوری همچون سازمان نظام صنفی و مجموعه‌های دیگر وجود دارد، حاکی از آن است که آینده‌ای که در حوزه فناوری اطلاعات در پیش رو داریم، آینده خوب و روشنی است و نوید این آینده خوب را با پروژه‌های خوب ملی می‌دهیم.”

او افزود: “باتوجه به توسعه و رونقی که در این حوزه احساس می‌شود و مردم نیز از یک دانایی بسیار خوبی برخوردار هستند و خودشان نیز بهترین داورها هستند، ایجاد چنین جشنواره‌ها و جوایزی پیشتاز شناسایی بهترین سرویس‌دهنده است. دنیای آینده، دنیای سرویس است و کسانی در آن موفق هستند که بهترین سرویس‌ها را ارایه بدهند. “

حکیم‌جوادی گفت: “حاکمیت هم در این حوزه خودش وظیفه خودش را انجام می‌دهد. ما در بسیاری از حوزه‌ها موظفیم سرویس‌هایی که ارایه می‌شود را رصد کنیم بطوریکه در سازمان فناوری اطلاعات به طور مرتب حوزه سرویس‌دهنده‌های اینترنت پرسرعت را رصد کرده و ده‌تایی‌های برتر را معری می‌کنیم.”

او با اشاره به اینکه اتفاقی که در دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران رخ داد، خلاقیت در معرفی برترین‌ها بود، گفت: “نوع داوری برای معرفی بهترین‌ها، خلاقیت این دوره ایتا بود و لازم است دست‌اندرکاران برگزاری اینگونه جشنواره‌ها در بخش داوری جشنواره ملی فناوری اطلاعات که ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۰ به شکل گسترده در کشور برگزار خواهد شد، به ما کمک کنند تا بتوانیم به دور از هرگونه تبعیض، بهترین‌ها در این حوزه را معرفی کنیم.”

حکیم‌جوادی به برگزارکنندگان ایتا پیشنهاد داد جشنواره‌ای که برگزار می‌شود، هدفمند باشد. تخصصی و معتبر بودن و مشارکت همه جانبه ذینفعان در اینگونه جشنواره‌ها بسیار مهم است.

او با اشاره به اینکه در برگزاری این جشنواره‌ها، استقلال، هم‌افزایی، فراگیری و خلاقیت و نوآوری ضروری است، افزود: “عادلانه بودن، اثرگذار بودن، مستمر بودن، خوشنام و ماندگار بودن از مسایلی است تا یک جشنواره ماندگار باشد و برند آن نیز مورد استفاده کسانی که برنده این جشنواره هستند، بشود.”

رئیس سازمان فنوری اطلاعات ایران ابراز امیدواری کرد: “شرکت‌هایی که لوح تقدیر دریافت می‌کنند، شرکت‌هایی باشند که در سرویس‌ها و خدماتی که ارایه می‌کنند، آن را پله توسعه خود برای ارتقای سرویس و خدمات در آینده قرار دهند.”

براساس این گزارش، در بخش اصلی دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران، شرکت توسن با با ۳۳ درصد آرا برترین شرکت نرم‌افزاری، شرکت صنایع ماشین‌های اداری (مادیران) با ۳۲ درصد برترین تولیدکننده فناوری اطلاعات و همراه اول با ۵۸ درصد آرا برترین ارایه دهنده خدمات مخابراتی همراه شدند.

در بخش برترین خدمات بانکداری الترونیکی نیز بانک پارسیان با ۲۷ درصد، در بخش برترین روابط عمومی، کوروش عباسی با ۴۸ درصد، در بخش برترین خدمات اینترنتی، پارس آنلاین با ۴۷ درصد، در بخش برترین مرکز فروش دیجیتالی و سخت افزاری تهران، مجتمع کامپیوتری پایتخت با ۴۱ درصد، در بخش برترین ارایه کننده خدمات پس از فروش، سام سرویس با ۳۲ درصد، در بخش برترین نام تجاری، گرین با ۵۵ درصد و در بخش برترین موسسه آموزشی، مجتمع فنی تهران با ۶۱ درصد آرا حایز عنوان برترین شدند.

در بخش پیشخوان نیز اسوس P7P55D عنوان برترین مادربورد با ۵۲ درصد آرا وZotac GeFORCE GTX480 AMP EDITION در بخش برترین کارت گرافیک با ۳۹ درصد آرا تندیس ایتا را از آن خود کردند.

همچنین سامسونگ BX2085 Plus نیز با ۴۸ درصد آرا برترین مانیتور، گوشی تلفن همراه نوکیا N8 با ۴۵ درصد آرا، لوازم جانبی فراسو FLM-285 Tous با ۴۲ درصد، رایانه همراه سونی VPC-EA با ۵۱ درصد، تجهیزات خانگی شبکه TP-LINK TD-W8960N با ۴۱ درصد، بازاری رایانه‌ای ایران گرشاسب ۵۵ درصد و بسته نرم‌افزاری هلو با ۳۴ درصد آرا عنوان برترین‌های فناوری ایران را به خود اختصاص دادند.

خواندن ادامه‌ی خبر
مسابقه آنلاین طراحی نشانه توسط شبکه طراحان گرافیک ایران

مسابقه آنلاین طراحی نشانه توسط شبکه طراحان گرافیک ایران

وبنا – شبکه طراحان گرافیک ایران در خصوص طراحی لوگو برای برنامه پارک ملت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار این فراخوان را به صورت آنلاین در ایران برگزار کرد.حتی بخش داوری اثار نیز که توسط اساتید ایرج میرزا علی خانی / لادن رضایی / آرش سلطانعلی / پویا گلستانه / اونیش امین اللهی / مهدی محمدی / مازیار زند / داوری میگردد نیز آنلاین انجام میگیرد.بنا به گزارشات حاصل از ارتباط مستقیم با هنرمندان نظریه عموم طراحان این است که : آنلاین بودن مسابقه باعث ایجاد بستری مناسب جهت رقابت است.

برای مشاهده سایت به آدرس www.parkmellat.graphiciran.net مراجعه کنید

خواندن ادامه‌ی خبر
برترین‌های فناوری ایران سه‌شنبه معرفی می‌شوند

برترین‌های فناوری ایران سه‌شنبه معرفی می‌شوند

وبنا – برترین‌های فناوری ایران در مراسم دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) روز سه‌شنبه هفته جاری، ۱۷ اسفند ماه ۸۹ معرفی می‌شوند. به گزارش دبیرخانه دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران، با پایان یافتن مهلت ۳۰ روزه داوری عمومی در تاریخ ۱۰ اسفند ماه و همچنین پایان داوری هیات داوران در تاریخ ۱۵ اسفند ماه اسامی برترین‌های فناوری ایران در مراسم دومین دوسالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) اعلام و تندیس جدید ایتا که برای اولین بار پیش از برگزاری مراسم تصویر آن رونمایی شده است، به برترین‌ها اعطا می‌شود.

دبیرخانه ایتا از رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و علی حکیم جوادی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران دعوت کرده است تا سخنرانان افتتاحیه دومین دوسالانه جوایز فناوری ایران باشند. برترین‌های ایتا در دو بخش اصلی و پیشخوان درپی رقابت آنلاین ۷۶ نامزد با حمایت معنوی دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی، سازمان فناوری اطلاعات کشور، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مرکز پژوهشی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه شریف، اتحادیه فناوران رایانه تهران و حمایت مالی شرکت همکاران سیستم توسط هفته‌نامه عصر ارتباط در هتل هما معرفی می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس ita.asreertebat.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
کدامیک از سایت‌های فناوری اطلاعات فارسی را مطالعه می کنید

کدامیک از سایت‌های فناوری اطلاعات فارسی را مطالعه می کنید

وبنا – پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام با هدف آشنایی کاربران وب فارسی با خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، وب سایت ها و وبلاگ های فناوری اطلاعات وب فارسی، اقدام به برگزاری نظرسنجی با موضوع “کدامیک از سایت‌های فناوری اطلاعات فارسی را مطالعه می‌نمایید؟” نموده است. همچنین این نظرسنجی منجر به شناخت مدیران وب سایت ها از علاقه مندی کاربران به وب سایت های مختلف شده و مدیران وب سایت ها می توانند جایگاه خویش را در بین همکاران خود مورد بررسی قرار دهند.

برای شرکت در نظر سنجی به ادرس http://www.barsam.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
سایت بانگ رفع فیلتر شد

سایت بانگ رفع فیلتر شد

وبنا – سایت بانگ  که یک سایت سوشال بوکمارک می باشد رفع فیلتر شد. به گفته مدیر سایت این سایت هم اکنون دارای رتبه ۵  در گوگل پیج رنک می باشد . اما به دلیل فیلتر بودن آن در یک ماه اخیر تا حدودی کاربران ایرانی خود را از دست داده است.

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.baang.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
مدیریت تبلیغات اینترنتی در وب فارسی

مدیریت تبلیغات اینترنتی در وب فارسی

وب سایت Anetwork.ir، یک سرویس دهنده تبلیغاتی است که تبلیغات تحت وب را مدیریت می کند. شبکه تبلیغات نزدیک به دو ماه است که راه اندازی گردیده است. این سایت با هدف مدیریت تبلیغات اینترنتی در وب فارسی طراحی و راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، در معرفی این سایت آمده است “نمایش تبلیغات زرد و نمایش محصولات فروشگاه های خاص یکی از دلایل اصلی عدم استقبال کاربران حرفه ای وب فارسی از این گونه سایت ها می باشد. اما Anetwork این امکان را فراهم کرده است که تبلیغات دریافتی پس از طی کردن چندین فیلتر و بررسی های فنی و بر اساس محتوای مرتبط با سایت نمایش دهنده تایید و نمایش داده شوند.”

مدیر این وب سایت می گوید: «شبکه تبلیغات، موج تازه ای از تبلیغات آنلاین در ایران را ایجاد خواهد کرد» وی افزود که متاسفانه اکثر سرویس های تبلیغاتی و یا کلیکی در ایران بعد از مدتی دچار بحران مالی شده و به دلیلی بدهی بیش از انداره به وبمستر ها سایت را تعطیل می کنند. مدیر شبکه تبلیغات می گوید «قبل از راه اندازی سایت با بررسی کامل سایت هایی که در طول چند سال گذشته فعالیت کرده اند توانستیم به راه کاری برسیم که مشکل بدهکار شدن سیستم به وبمستر ها به طور کامل رفع شود»

وی همچنین گفت که یکی دیگر از دلایل عدم اطمینان سایت های به سرویس های تبلیغاتی و کلیلی، شمارش غیر واقعی کلیک بر روی آگهی است که در این خصوص نیز می توانیم به تمام وبمستر ها این اطمینان را بدهیم که حتی یک کلیک هم کمتر از میزان واقعی شمرده نمیشود.

شبکه تبلیغات اعلام کرده است که به دلیل نیاز به نظارت کامل بر سایت های نمایش دهنده تبلیغات قصد ندارد ثبت نام را برای عموم باز کرده و وبمستر های می توانند برای دریافت کد نمایش تبلیغات از طریق سایت درخواست دعوت نامه کرده تا دعوت نامه برای آنها ارسال شود.

در این وب سایت کاربران به دو دسته نمایش دهندگان تبلیغات و تبلیغ کنندگان تقسیم می شوند. تبلیغ کنندگان تبلیغات خود را در سایت اضافه می کنند و نمایش دهندگان تبلیغات می توانند با عضویت در وب سایت و دریافت کد نمایش، تبلیغات داخل شبکه تبلیغات را در وب سایت خود نمایش دهند.

دو دسته تبلیغات در Anetwork وجود دارد:

– دسته اول مربوط به وب سایت هایی است که برای نمایش تبلیغات خود هزینه پرداخت می کنند.
– دسته دوم مربوط به انجمن ها و مراکز خیریه و بنیاد های عام المنفعه است.

در این شبکه، کسب درآمد با توجه و به نسبت نمایش آگهی هایی است که برای نمایش، هزینه پرداخت می کنند. از مبلغ دریافتی هر آگهی، درصدی برای Anetwork برداشته می شود و الباقی به وب سایت نمایش دهنده تبلیغ پرداخت می گردد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس www.anetwork.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
مرجع دانلود فارسی راه اندازی شد

مرجع دانلود فارسی راه اندازی شد

وبنا – سایت download.ir از قدیمیترین وب سایتهای دانلود در ایران هم اکنون با مدیریت جدید و با ارایه راهکارها و ابزار های پیشرفته وارد فاز جدید فعالیت شد.

به گفته مدیر سایت “این سایت با بهره گیری از روبات پیشرفته خود اقدام به جمع آوری اطلاعات نرم افزار ها ی گوناگون به صورت طبقه بنده شده از سایتهای مختلف ( با ذکر منبع ) می نماید .لذا با این کار این سایت را به مرجعی تخصصی برای دانلود – بحث – تبادل نظر و بررسی تخصصی روی نرم افزارهای گوناکون تبدیل شده است و به مرور امکانات فوق العاده ای جهت دسترسی و تبادل هرچه بهتر و بیشتر این اطلاعات بروی سایت قرار خواهد گرفت.”

برای مشاهده سایت به آدرس www.download.ir مراجعه بود.

خواندن ادامه‌ی خبر
مسابقه بزرگ سفرنامه

مسابقه بزرگ سفرنامه

وبنا – وب سایت “بانک تور و گردشگری” برای ترویج فرهنگ استفاده از سایتهای ویکی و به اشتراک گذاری دانش و تجربه کاربران خود اقدام به راه اندازی مسابقه ای با عنوان “مسابقه بزرگ سفرنامه ” نموده است. تاریخ شروع این مسابقه اول اسفند ۱۳۸۹ و تاریخ پایان آن ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ است و می توانید از ۲ طریق سفرنامه های خود را برای سایت ارسال نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.lastsecond.ir/staticPages/Competition مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
انتصاب مسئول ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی و امور خبرگزاری‌های غیر دولتی

انتصاب مسئول ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی و امور خبرگزاری‌های غیر دولتی

وبنا – به گزارش خبرگزاری فارس، سید احسان قاضی زاده، مدیرکل امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ضمن تشکر از فعالیت‌های مهدی صرامی مسئول سابق این ستاد محمد صادق افراسیابی را به عنوان مشاور خود و مسئول ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی و امور خبرگزاری‌های غیر دولتی منصوب کرد.

بنابراین گزارش در متن حکم افراسیابی آمده است: ” جناب آقای محمد صادق افراسیابی، نظر به سوابق تجربی، تعهد و درایت جنابعالی در اجرای ماموریت‌های اداری به سمت مشاور اینجانب و مسئول ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی و امور خبرگزاری‌های غیر دولتی ” منصوب می‌شوید.

امید است در سایه توجهات ذات متعال در تداوم خدمات فرهنگی و فناوری محوله با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اهداف مقدس نظام و راهبردهای دولت دهم موفق باشید.

محمد صادق افراسیابی پیش از این دارای سوابقی همچون مدیرکل دفتر آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، مشاور مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معان برنامه ریزی و توسعه ارتباطات موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران در نشریات ایران زمین بوده است.

خواندن ادامه‌ی خبر