ماه: تیر ۱۳۸۸

اضافه شدن بخش جدید کاریکاتور به بخشهای سایت مدادرنگی

اضافه شدن بخش جدید کاریکاتور به بخشهای سایت مدادرنگی

وبنا – از امشب سایت مدادرنگی به جستجو ی مطالب مربوط به کاریکاتور می پردازد و علاقه مندان به کاریکاتور که کمبود آن را در مدادرنگی احساس میکردند میتوانند از این پس در بخش کاریکاتور به ئنبال علاقه خود باشند .


دو موضوع جدید دیگر که قرار است که به بخش های مدادرنگی اضافه شود، مجسمه سازی و نقاشی است که به زودی این بخش ها به سایت مدادرنگی اضافه خواهد شد.


برای مشاهده سایت مداد رنگی به آدرس www.medadrangi.net مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
بلاگ اسکین یکساله شد

بلاگ اسکین یکساله شد

وبنا – سایت بلاگ اسکین کار خود را در تیرماه ۱۳۸۷ با هدف ارتقا سطح گرافیکی قالب های وبلاگ و وب سایت شروع کرد و پس از طراحی چندین مجموعه از قالب های وبلاگ ، با استقبال فوق العاده صاحبان وبلاگ روبرو شد.


علی رحیمی به وبنا گفت “حمایت کاربران و سیستم های وبلاگ دهی نیز ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات و قالب های متنوع جدید یاری کرد، بطوری که با توجه به آمارها در حال حاضر آمار دریافت قالب ها روزانه به بیش از ۶۰۰ رسیده است.


برای مشاهده بخش مربوط به تولد یک سالگی بلاگ اسکین به آدرس www.blogskin.ir/jashn مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
دادگاهی در آمریکا رای به تداوم سرویس‌دهی به سایت‌های ایرانی داده شد

دادگاهی در آمریکا رای به تداوم سرویس‌دهی به سایت‌های ایرانی داده شد

وبنا – مشکل برخی از سایت های خبری فارسی که از دسترس خارج شده بودند، رفع شد. با پیروزی وکیل شرکت نرم‌افزاری ایرانی در آمریکا، شرکت سرویس دهنده آمریکایی، خدمات دهی دوباره به سایت‌های ایرانی را آغاز کرد. 

به گزارش تابناک عصر روز سه‌شنبه یک دیتاسنتر آمریکایی، سرورهایی را که بیش از هشتاد سایت ایرانی با موضوعات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و خبری بر آنها قرار داشت، بدون هشدار قبلی از دسترس خارج کرد. استناد این شرکت آمریکایی به قوانین تحریم جمهوری اسلامی بود.


با تلاش و پیگیری‌های حقوقی وکلایی در ایران و آمریکا، چهارشنبه شب به وقت ایران، دادگاهی تشکیل و با توجه به تضییع حقوق صدها هزار بیننده سایت‌های نامبرده، حکم به تداوم سرویس‌دهی به سایت‌های ایرانی داده شد. خوشبختانه مشکل سایت‌های فردا نیوز، عصرایران، آینده نیوز، پارسینه، شفاف، امید، سایه نیوز، بورس نیوز، بولتن، همصدا، شیعه نیوز، پرس تی وی، کازرون نما، لاهیگ، پول نیوز، جرس نیوز، کمیاب نیوز، رویداد، ارم نیوز، بوشهر نیوز، آگاهی، ایبنا نیوز، سوتیتر، پیمانه، البرز، ایونا، سیبنا، مذهب نیوز، بشری نیوز که از دسترس خارج شده بودند، رفع شد.

خواندن ادامه‌ی خبر
تولد دو سالگی نایت اسکین

تولد دو سالگی نایت اسکین

وبنا – سایت نایت اسکین دو ساله شد. به گفته رضا ماهوری مدیریت نایت اسکین، همزمان با دو ساله شدن وب سایت نایت اسکین ؛ نسخه جدید آپلود عکس و گالری عکس نایت اسکین راه اندازی شد. برای مشاهده این سایت می توانید به آدرس www.night-skin.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر