ماه: دی ۱۳۸۷

اولین راهنمای سایت های اینترنتی ایران منتشر شد

اولین راهنمای سایت های اینترنتی ایران منتشر شد

وبنا – شرکت تبلیغاتی مهر برای اولین بار در کشور کتابی با عنوان کتاب مهر را در اختیار خیل عظیم کارشناسان،متخصصان و کاربران اینترنت قرار داده است. این کتاب آسان ترین و سریع ترین روش را برای استفاده بهینaه کاربران در اینترنت فراهم می آورد. نسخه شماره یک کتاب مربوط به صنف رایانه،اینترنت و خرید می باشد و به معرفی سایت های فارسی مرتبط با عناوین ذکرشده می پردازد.
از ویژگی های قابل ذکر می توان به اندازه کوچک آن اشاره نمود که حمل و نگهداری آن را در هر شرایطی ممکن می سازد.
این کتاب در تیراژ گسترده و در دی ماه سال جاری به چاپ رسیده و برای تمامی مدیران ادارات و نهادهای دولتی سراسر کشور،شرکت های نرم افزاری،شرکت های فناوری اطلاعات و نمایشگاههای مرتبط ارسال گردیده است.
استقبال بی نظیر کاربران از این کتاب،مدیران شرکت را بر آن داشت تا نسخه بعدی کتاب مهر را در اختیار خیل عظیم علاقمندان قرار دهد.
جهت دریافت کتاب مهر می توانید به سامانه اینترنتی www.ketabemehr.ir  مراجعه فرمائید.

خواندن ادامه‌ی خبر
پاسخ گروه امنیتی آشیانه به حملات اسرائیل

پاسخ گروه امنیتی آشیانه به حملات اسرائیل

وبنا – گروه امنیتی آشیانه که یکی از گروه های قدیمی و فعال ایرانی در زمینه امنیت است، دیروز سایت سازمان اطلاعات موساد اسرائیل را مورد حمله قرار داد. این اقدام در حمله رژیم صهیونیستی در قبال مردم نوار غزه صورت گرفت.


گروه آشیانه ضمن محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی کشتار بی رحمانه مردم بی دفاع غزه را حق خود تلقی می‌کند و گمان می‌برد که جهانیان نسبت به این موضوع سکوت خواهند کرد.

خواندن ادامه‌ی خبر
همایش نگرشی جامع بر پرتالهای اینترنتی

همایش نگرشی جامع بر پرتالهای اینترنتی

وبنا – شرکت دهکده مجازی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور اقدام به برگزاری همایش تخصصی ICT با موضوعات نگرشی جامع بر پرتالهای اینترنتی و sharepoint نموده است.


این همایش در تاریخ ۲۴ و ۲۸ دیماه در سالن همایش های بین المللی نمایشگاه مشهد برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید به آدرس www.sensegroup.net مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
آمار ماه دسامبر سایت دانلود رایگان

آمار ماه دسامبر سایت دانلود رایگان

وبنا – سایت دانلود رایگان در گزارشی آمار فعالیت های خود را در آخرین ماه سال میلادی ۲۰۰۸ اعلام کرد. بنا بر این گزارش در ماه دسامبر ۳۴,۴۵۳,۴۳۹ مورد دانلود در این سایت ثبت شده است و ۱۲ ترابایت مجموع پهنای باند مصرفی سایت دانلود رایگان بوده است.

در ادامه این گزارش آمده “کل فضای مصرفی این سایت 4.5 گیگابایت اعلام شده و زنگ های موبایل ۲ ، بازی تنیس سه بعدی ، والپیپر های سبز ، مجله پی سی مگزین و آنتی ویروس کسپرسکی از محبوب ترین برنامه های دانلود شده در ماه گذشته میلادی می باشند.


برای مشاهده سایت به آدرس www.freedownload.ir مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
سومین همایش نرم افزارهای سازمانی و دولت الکترونیک

سومین همایش نرم افزارهای سازمانی و دولت الکترونیک

وبنا – سومین همایش نرم افزارهای سازمانی و دولت الکترونیکی از ۱۵ لغایت ۱۷ بهمن ماه ۱۳۸۷ در جزیره ی زیبای قشم برگزار می شود. این همایش به بررسی دستاوردهای دولت الکترونیکی و بررسی فرصتها و چالشهای آن می پردازد.


برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.Software87.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
۴۰ درصد آثار ارسالی به مرحله کشوری رقابتهای جهانی WSA فرهنگی هستند

۴۰ درصد آثار ارسالی به مرحله کشوری رقابتهای جهانی WSA فرهنگی هستند

وبنا -امروز با پایان یافتن مهلت عادی شرکت در سومین دوره رقابتهای انتخابی WSA جهانی (UN WSIS Award) که در آن همه تولید کنندگان آثار و محتوای الکترونیکی اعم از نرم افزار و سایت می توانند شرکت کنند؛ میزان استقبال از شاخه های گوناگون رقابتها اعلام شد.


به اعلام دبیرخانه دائمی همایش و رقابتهای WSA ایران، شاخه های زیر به ترتیب بیشترین آثار را دریافت کرده اند:


۱- محصولات فرهنگی الکترونیک  e-Culture
۲- تجارت الکترونیک  e-Business
۳- آموزش الکترونیک  e-Learning
۴- دولت الکترونیک  e-Government
۵- زیرساخت‌های الکترونیکی e-Inclusion
۶- سرگرمی و بازی‌های رایانه‌ای  e-Entertainment
۷- سلامت الکترونیک e-Health
۸- ارایه الکترونیکی علوم e-Science

گفتنی است ارسال آثار با درخواست کد ویژه رایگان حداکثر تا دوازدهم دی ماه جاری ادامه دارد که این امر در خبر اول سایت WSA جهانی (wsis-award.org) نیز با ذکر لینک سایت رسمی رقابتها در ایران یعنی www.iranwsa.com درج گردیده است. برای ارسال آثار در این مرحله با توجه به آنکه داوری در جریان است و رزرو زمان داوری برای آثار جدید الزامی است، ارائه دهندگان آثار موظفند ابتدا  از طریق تماس با شماره تلفن های ۲۸۰-۸۸۶۳۰۲۷۹ و اعلام اطلاعات اثر نسبت به دریافت کد ویژه رایگان اقدام و سپس با درج کد روی فرم دریافتی از سایت Iranwsa.com نسبت به شرکت در رقابتها اقدام نمایند. 

خواندن ادامه‌ی خبر
کلوب دات کام ۴ ساله شد

کلوب دات کام ۴ ساله شد

وبنا – سایت کلوب دات کام با بیش از ۶۶۰ هزار کاربر وارد پنجمین سال فعالیت خود شد. تیم مدیریت سایت کلوب دات کام در متن خبر ارسالی به وبنا اعلام کرده است که در نظر دارند جهت افزایش رقابت کاربران ، بازیهای آنلاین را پیاده سازی و با برگزاری مسابقات گروهی رقابت و هیجان دو چندانی را برای خیل کاربران به ارمغان آورد.


در ادامه آمده است “خوشحالیم که در ۴ سال گذشته توانستیم ارتباط ایرانیان در کشورها و شهرهای مختلف را نزدیک و نزدیک تر کنیم و به قول بسیاری از اعضای عزیزمان در خارج از کشور ، کلوب توانسته غم جدایی از وطن  را برای آنها کم کند و احساس غربت و دوری از هموطنان را تقلیل دهد.”


وبنا نیز تولد چهار سالگی کلوب را به مدیران و کاربران این سایت تبریک می گوید و برای تمام این عزیزان آرزوی موفقیت دارد.

خواندن ادامه‌ی خبر