ماه: آبان ۱۳۸۶

نسخه آزمایشی شروکس ۲.۰ راه اندازی شد

نسخه آزمایشی شروکس ۲.۰ راه اندازی شد

وبنا – نسخه جدید شروکس با تغییرات بسیار زیادی عرضه شد. این نسخه دارای ده امکانات جدید عمومی میباشد همچنین بخش “شروکس من” نیز در ویرایش جدید ارتقا داده شده است.
به گفته مدیر سایت آقای بیژن زمانی بانک مقالات شروکس نیز ارتقا داده شده است. وی به وبنا گفت از این پس سایت های شروکس و لوکوپ نیز با یکدیگر همکاری می کنند. و هر کاربری که از سایت لوکوپ استفاده میکند میتواند با همان اکانت به سایت شروکس برود و از شروکس استفاده کند.
برای مشاهده سایت شروکس به آدرس http://www.shorox.com مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
گویا دو ساله شد

گویا دو ساله شد

وبنا – سایت گویا-یوکی دومین سالگرد تاسیس خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. این سایت در طی دو سال گذشته خود را به عنوان یک مجموعه از منابع رسانه های فارسی زبان معرفی کرده است. سایت گویا دات یوکی در میان علاقمندان به اخبار و رادیو تلویزیون ایرانی محبوبیت قابل توجهی به دست آورده و طی دو سال گذشته بخشهای جدیدی مانند تلویزیون کشورهای جهان، بخش ابزار اینترنت و موزیک را به خدمات خود اضافه کرده است.
وبنا برای گردانندگان سایت http://www.gooya.co.uk آرزوی موفقیت و پیشرفت در کار دارد.

خواندن ادامه‌ی خبر
پوشش خبری دومین کنفرانس یادگیری الکترونیک از سایت وی ویو

پوشش خبری دومین کنفرانس یادگیری الکترونیک از سایت وی ویو

وبنا – دومین کنفرانس یادگیری الکترونیک به صورت لحظه به لحظه از طریق سایت وی ویو پوشش داده خواهد شد.
این کنفرانس از ۲۳ الی ۲۵ آبان ماه در زاهدان برگذار می شود و تمام علاقه مندان می توانند اطلاعات و رویداد های این کنفرانس را از طریق سایت وی ویو دنبال کنند.
برای مشاهده گزارش لحظه به لحظه می توانید به آدرس http://ite07.viwio.com مراجعه کنید.
همچنین کاربران با قرار این دادن کد ahamidp.ir/ite07.txt می توانند آخرین اخبار از این کنفرانس را در سایت یا وبلاگ خود به صورت زنده نمایش دهند.

خواندن ادامه‌ی خبر
مدیر پرشین بلاگ: اینترنت ملی سوتفاهم است

مدیر پرشین بلاگ: اینترنت ملی سوتفاهم است

مهدی بوترابی ، مدیر سایت پرشین بلاگ تحریم ‌های کنونی علیه ایران در حوزهء اینترنت را چندان جدی نمی‌بیند. دلیلش هم این است که ویژگی‌های فضای مجازی، اقتدارگریز است و صرفا آمریکا نیست که در آن حرف اول را می‌زند. او همچنین ایران را یکی از کشورهای دارای پتانسیل در حوزهء اینترنت می‌داند.

دو شرکت اینترنتی یاهو و مایکروسافت طی ماه اخیر با اعمال محدودیت، نام ایران را از فهرست کشورهای برخوردار از خدمات الکترونیک خود حذف کردند. آن‌ها اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را دلیل اصلی اقدام‌های اخیر خود عنوان کرده‌ اند.

در ادامه مصاحبه مهدی بوترابی ، مدیر پرشین بلاگ را با روزنامه سرمایه در روز ۱۹ آبان ۸۶ میخوانید :

تحریم‌های اینترنتی صورت گرفته علیه ایران از سوی شرکت مایکروسافت و یاهو چه تاثیری بر کاربران اینترنتی ایران خواهد گذاشت؟
این تحریم‌ها بیش‌تر به یک بازی روانی می‌ماند نه یک تحریم واقعی. شاید آمریکا در برخی از حوزه‌ها مثل بانک و سرمایه‌گذاری بتواند به شکل جدی وارد تحریم علیه ایران شود اما در فضای مجازی نمی‌تواند. این‌که نام ایران از فهرست برخی شرکت‌های معتبر حذف شود، بیش‌تر جنبهء سیاسی دارد چرا که برای مثال نام کشورهای درجه سه در حوزهء‌اینترنت در فهرست‌ها وجود دارد، ‌اما نام ایران نیست که البته به راحتی می‌شود میزان تاثیر ارتباط با آمریکا را در ورود به این فهرست‌ها مشاهده کرد.
ایران در حال حاضر بزرگ‌ترین مصرف‌کنندهء اینترنت در فضای داخلی است، ‌اما رقبای ایران و آمریکا قصد دارند فضای روانی علیه ایران راه بیندازند.

منظورتان از رقبای ایران چیست؟
کشورهای عربی منطقه، لابی صهیونیست‌ها و بازار تجارت اینترنت هند به عنوان رقبای اصلی ایران در این عرصه مطرح‌اند. آن‌ها شاید از قدرت کنونی ایران در فضای مجازی نترسند اما از آیندهء فعالیت‌های ایران در این عرصه در هراس‌اند. اما نه آمریکا و نه حتی رقبای ایران هیچ‌کدام نمی‌توانند خیلی جولان دهند چون در فضای مجازی آنقدر شرکت‌های خصوصی قدرتمند هستند که دولت‌ها در آن دیده شوند.

یعنی در حال حاضر آمریکا و هیچ کشور دیگری در عرصهء فضای مجازی قدرت بوتو محسوب نمی‌شود؟

بله. دولت‌ها در تلاش هستند تا بتوانند اقتداری در این عرصه به دست بیاورند اما خوشبختانه بخش خصوصی در فضای وب پیشرو است و حالا حالاها هم دولت‌های اقتدارطلب به آن نخواهند رسید.

نظرتان دربارهء اینترنت ملی چیست؟
اینترنت ملی به اعتقاد من یک سوءتفاهم است. نوعی تعارض محتوا در مفهوم اینترنت ملی به چشم می‌خورد. امروزه ما با شبکهء جهانی داده‌ها، اینترنت و تبادلات اطلاعات جهانی روبه‌رو هستیم. این بخشی از فضای مجازی است.

حالا شبکهء اینترنت ملی در این فضای مجازی چه نقشی می‌تواند داشته باشد؟
از سال ۸۲ و ۸۳ بود که یک موج ضد اینترنت در کشور شکل گرفت. موجی که خواهان تعریف پروژه‌ای به نام اینترنت ملی بودند اما هدف از این پروژه یک نوع خدمات‌رسانی در سطح داخل کشور است که مفهوم اینترانت و شبکهء داخلی پیدا می‌کند و ربطی به ارتباطات جهانی ندارد. بخش عمدهء اینترنت با ارتباطات جهانی تعبیر می‌شود.

امکانات فنی داخل کشور برای راه‌اندازی شبکهء اینترنت ملی به چه میزان است؟
ایران به لحاظ توان فنی در حوزهء اینترنت و جهان مجازی قدرتمند است اما براساس آمارهایی که از دو سال پیش تاکنون منتشر شده، حدود صد میلیون وبلاگ و سایت تاکنون فیلتر شده است. نخست این‌ها باید حل شود و بعد به پروژهء اینترنت ملی پرداخته شود. سطح و اندازهء آن را تعریف کنیم و این‌که اینترنت ملی نمی‌تواند تمام خدماتی را به کاربر ایرانی ارایه کند که فضای جهانی وب در حال حاضر آن را ارایه می‌کند.
ما توان فنی این کار را داریم اما آن‌چه امروز از اینترنت ملی مراد است، اقدام بیهوده‌ای است که تنها تلف شدن اعتبارات معنوی و مادی را به دنبال دارد البته باید بگویم که هواداران و کسانی که پیش از این مطرح کنندهء این پروژه بودند، دیگر این روزها سکوت کرده‌اند، شاید می‌دانند که این پروژه راه به‌جایی نخواهد برد.

حالا برگردیم دوباره به بحث تحدید اینترنتی; چشم‌انداز آینده‌تان از محدودیت‌های اینترنتی ایران چیست؟
ما در عرصهء آی.تی قدرتمند هستیم. از سوی دیگر شرکت‌ها برای دوام و بقای خود بازارهای جهانی خود را از دست نمی‌دهند. ما در بدترین شرایط جنگ ایران و عراق نیز به راحتی توانستیم خدمات روز جهانی در عرصهء کامپیوتر، وب و فضای مجازی را داشته باشیم.
محیط فضای مجازی، محیط آزاد است. بازار اینترنت اقتدارپذیر نیست. هر کسی با دانش و سرمایه وارد شود، می‌تواند موفق باشد شاید ترس خیلی از کشورهایی که به دنبال قدرت اول در تمامی عرصه‌ها هستند نیز همین است. هنوز هیچ کشوری نتوانسته است در اینترنت غول شود.

وضع بخش خصوصی در بخش آی.تی چگونه است؟
شرکت‌ها برای ثبت و فعالیت باید هفت‌خوان رستم را طی کنند. این شرایط در دیگر کشورها به شکل مشابه اتفاق نمی‌افتد دولت نیز متاسفانه مدام دارد عرصه را بر بخش خصوصی در این حوزه تنگ می‌کند اما من به آیندهء ظهور و بروز بخش خصوصی در آی.تی امیدوارم. به هر حال ما به اصل «۴۴» و تفسیرهای صورت گرفته از آن و تاکید بر خصوصی‌سازی در کشور معتقدیم. اگرچه شاید زمان زیادی هم در راه رسیدن به این منظور تلف شود.

می‌توانید روزی را تصور کنید که هیچ امکان دسترسی به فضای وب وجود نداشته باشد؟

اصلاً نمی‌خواهم چنین روزی را تصور کنم. به زلزلهء نیامدهء تهران می‌ماند.همه فقط دربارهء آن هشدار می‌دهند.جهان بدون اینترنت، انگار چیزی کم دارد.

دغدغهء این روزهایتان چیست؟
انتخابات مجلس که قرار است اسفند ماه برگزار شود.

خواندن ادامه‌ی خبر
آخرین مهلت شرکت وب سایت ها در WSA

آخرین مهلت شرکت وب سایت ها در WSA

وبنا – ده روز مهلت نهایی جهت شرکت در رقابتهای WSA آخرین مهلت شرکت آثار رایانه ای و وب سایتهای دولتی و خصوصی در بخش مسابقه دومین جشنواره دستاوردهای ایرانی پایان آبان ماه می باشد و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نمی گردد. ضمناً ۲۰% تخفیف ویژه شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و آثار یا شرکت های دارای شماره ثبت شورای عالی انفورماتیک نیز ۲۵ آبان ماه به پایان می رسد.
جهت شرکت آثار و یا کسب اطلاعات می توانید به وب سایت http://www.iranwsa.com مراجعه و یا با شماره تلفن های ۳۱و۴۴۴۷۵۶۲۸ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید. احسان ریاضی اصفهانی دبیر دومین جشنواره دستاوردهای رایانه ای با اعلام این مطلب افزود کلیه دستاودهای رایانه ای دولتی و خصوصی که تولید زمستان ۸۴ به بعد باشند اعم از آنلاین یا آفلاین می توانند در بخش مسابقه این جشنواره شرکت کنند.
ریاضی زمینه های شرکت در جشنواره را محتوای الکترونیکی در شاخه های دولت الکترونیک، آموزش الکترونیک، تجارت الکترونیک، محصولات فرهنگی الکترونیک، سرگرمی و بازی های رایانه ای، سلامت الکترونیک، ارایه الکترونیکی علوم و زیرساختهای الکترونیکی اعلام کرد که به گفته ایشان شرکت یک اثر در بیشتر از یک شاخه تا سقف سه شاخه بلامانع است. وی افزود: با توجه به برگزاری نمایشگاه و جشنواره در دی ماه سال جاری، ثبت نام اولیه بخش نمایشگاهی جشنواره نیز آغاز شده است و در لیست حامیان نیز تاکنون حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت مخابرات ایران، شورای عالی اطلاع رسانی، شورای عالی انفورماتیک، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، شرکت ثنارای، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و برخی شرکتهای تحت پوشش، از این جشنواره قطعی شده است.

خواندن ادامه‌ی خبر
پلیس آگاهی گشت اینترنتی راه اندازی کرد

پلیس آگاهی گشت اینترنتی راه اندازی کرد

وبنا – رییس پلیس جرایم اینترنتی اداره آگاهی نیروی انتظامی به شهروندان درباره کلاهبرداری‌های مختلف از طریق اینترنت و پست الکترونیک هشدار داد.
سرهنگ ” مهرداد امیدی ” رییس پلیس جرایم اینترنتی اداره آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روزسه‌شنبه چگونگی این کلاهبرداری‌ها را برای آشنایی شهروندان تشریح کرد. در این گفت و گو رییس پلیس جرایم اینترنتی اداره آگاهی نیروی انتظامی پست الکترونیکی (ایمیل) دریافتی توسط کاربران را به‌دو دسته تقسیم کرد.
وی گفت ایمیل‌های دریافتی در محیط خصوصی افراد به دودسته پیام‌های شغلی و آشنا و پیام‌های غیر شغلی و خارج از حیطه کاری و بدون اختیار که‌از منابع ناشناس دریافت می‌شود، وجود دارند.
وی، پیام‌های ناشناس و غیرکاری را به سه دسته تبلیغاتی، هرز نامه، ویروس -ها و پیام‌هایی که با زمینه کلاهبرداری طراحی شده‌اند، تقسیم کرد.
این مقام ناجا ، با اشاره به این که در برخی کشورها ، جرایم سنگین برای ارسال‌کنندگان پیام‌های تبلیغاتی و هرزنامه‌ها تعیین شده است، بیشترین مشکلات را ناشی از دسته‌سوم پیام‌ها که با زمینه کلاهبرداری ارسال می‌شود، اعلام کرد.
وی با تاکید بر این که بیشتر مشکلات بوجود آمده در کشور، به دلیل ارسال این نوع پیام‌ها است، گفت : در این پیام‌ها به مخاطبان خبر برنده شدن دریک قرعه‌کشی داده شده و یا از افراد برای شرکت درقرعه‌کشی و یاشرکت در جابجایی پولی که منجربه کسب درآمد خواهد شد، دعوت می‌شود.
سرهنگ “امیدی” گفت : کاربران در این پیام‌ها با اعلام برنده شدن مبالغ بسیار زیادی توسط”ای.پی” ‪ IP‬خود، با درخواست‌هایی مبنی بر اعلام مشخصات از سوی کاربر مواجه می‌شوند.
وی افزود : در قدم‌های بعدی، کاربر با این تصور که ثبت اطلاعات مشکلی را متوجه وی نخواهد کرد، اقدام به ارسال اطلاعات به آدرس پیام دریافتی می‌کند وفرستندگان پیام نیز به‌محض دریافت پاسخ مثبت از سوی کاربر با ارسال مدارکی جعلی در پی القاء این موضوع برمی آیند که گیرنده پیام دریکی از بانک‌های معتبر بین‌المللی برنده شده است.
رییس پلیس جرایم اینترنی اداره آگاهی نیروی انتظامی مرحله بعد در این فرآیند کلاهبرداری را مربوط به ردوبدل شماره تلفن با کاربر وایجاد ارتباط تلفنی با وی اعلام کرد و گفت : این افراد سودجو عمدتا از تلفن‌های اعتباری که قابل پیگیری نیست، استفاده می‌کنند.
“امیدی” میزان موفقیت این باندهای کلاهبردار را درجلب هرچه‌بیشتر اعتماد افراد ذکر کرد و گفت : در مرحله بعدی از کاربران درخواست افتتاح حساب و واریز مبالغی به آن حساب‌ها به عنوان هزینه جابجایی مبالغ برنده‌شده می‌شود و از سوی ارسال‌کنندگان پیام اعلام می‌شود که هزینه جابجایی پول برعهده فرد برنده شده بوده و شرکت در این مورد هزینه‌ای را متحمل نمی‌شود.
رییس پلیس جرایم اینترنتی اداره آگاهی ناجا درمورد نحوه دریافت مبالغ توضیح داد : این باندها خواستار پرداخت مبالغ از طریق صرافی‌ها و یا شماره حساب‌هایی که عمدتا در کشورهای اروپایی هستند، می‌شوند.
وی افزود: دربرخی اوقات کاربران با زیرکی از ارسال‌کنندگان پیام خواستار کسر هزینه‌جابجایی از مبلغ جایزه می‌شوند که باپیام‌هایی از قبیل ” این مبلغ متعلق به شما بوده و هیچ فردی امکان دسترسی به این مبلغ را نخواهد داشت ” یا اینکه “این کار مستلزم دریافت مجوز از ادارات مبارزه با تروریسم است” مواجه می‌شوند و همین پیام‌ها در جلب اعتماد فرد بسیار موثر افتاده است.
“امیدی” اکثر فریب خوردگان را مربوط به قشر تحصیلکرده که با رایانه سروکار دارند اعلام کرد و گفت: مبدا بیشتر این پیام‌ها ، کشورهای آفریقایی است .
وی گفت : پس از پیگیری‌های پلیس به دلیل جعلی بودن آدرس‌ها و مدارک و همچنین اجاره‌ای بودن خطوط تلفن امکان ردیابی بسیار سخت می‌شود.
رییس پلیس جرایم اینترنتی اداره آگاهی ناجا در توضیح انواع دیگر سوء استفاده‌های اینترنتی، گفت: برخی کلاهبرداران از طریق ارتباط باافراد ابراز می کنند وارث پدری هستند که پول زیادی در حساب وی وجود دارد و از فرد می- خواهند با ادعای شراکت با پدر فوت شده اقدام به دریافت پول از بانک کرده و بخشی از این پول را به عنوان حق الزحمه دریافت نمایید.
وی افزود : در نوع دیگری از این کلاهبرداری ها، افراد ازکاربران درخواست حمل پول به کشوری ثالث به قصد پولشویی و دریافت حق الزحمه می‌کنند.
رییس پلیس جرایم اینترنتی اداره آگاهی ناجا گفت: در دنیای سرمایه‌داری که اساس بر دادوستد است ، چگونه امکان دارد فردی بدون پرداخت مبلغی برنده مبالغ بسیار زیادی شود .
“امیدی” درمورد برخی آگهی‌های تبلیغاتی در محیط اینترنتی مبنی بر فروش تجهیزات نظامی نیز گفت : در حال حاضر اینترنت به بستری برای بروز آگهی ها تبدیل شده‌است که در مطبوعات نیز وجود دارد ، اداره آگاهی با بهره جستن از گروه‌هایی بانام گشت اینترنتی ، بخشی از این آگهی‌ها را که غیرقانونی باشند بررسی کرده و مورد کار کارشناسی قرار می‌دهد.
به نقل از ایرنا

خواندن ادامه‌ی خبر
وبگذر با سرویس های جدید در الکامپ

وبگذر با سرویس های جدید در الکامپ

وبنا – سایت وبگذر با سرویس های جدید در الکامپ امسال شرکت کرده است، یکی از سرویس های جدید این سایت سرویس ارسال گزارشات سایت با اس‌ام‌اس می باشد.
به منظور دسترسی دائمی مدیران سایت‌ها و وبلاگ‌های فارسی به گزارشات سایت، امکان ارسال آمار سایت با sms برای کاربران سایت وبگذر فراهم شده است.
جهت استفاده از این سرویس کاربران می توانند ابتدا شماره تلفن همراه خود در را در پنل مدیریت شمارنده معرفی کنند. سپس در هر لحظه از شبانه روز، با ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۹۳۲۴ (یا ۳۰۰۰webg) آمار سایت به صورت آنلاین با sms ارسال می شود.
این سرویس نیز مانند دیگر خدمات سایت وبگذر http://www.webgozar.com رایگان بوده و کاربران می توانند تا ۲ بار در روز درخواست ارسال آمار نمایند. کاربرانی که دارای چندین وب‌سایت می باشند، گزارشات کلیه سایت هایشان در یک sms ارسال می شود.
برای گفتگو با مدیران سایت وبگذر می توانید به سالن میلاد غرفه ۳۱ مراجعه کنید.

خواندن ادامه‌ی خبر
بلاگ‌اسکای در نمایشگاه الکامپ

بلاگ‌اسکای در نمایشگاه الکامپ

وبنا – بلاگ‌اسکای، سرویس دهنده وبلاگ فارسی در نمایشگاه الکامپ سیزدهم حضور دارد. این نخستین حضور این سرویس‌دهنده وبلاگ در یک نمایشگاه سراسری است.
یکی از مدیران بلاگ‌اسکای در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت : هدف و برنامه این سرویس دهنده را در نمایشگاه الکامپ ارتباط مستقیم و تعامل با کاربران در جهت بهبود خدمات ارائه شده دانست و بر علاقه کاربران فضای سایبر بر دیدار و گفت‌وگوی مستقیم با یکدیگر تاکید کرد.
وی با توجه به رشد و گسترش فضای وب در کشورمان، لزوم آشنایی مدیران و شرکت‌ها با این فضا را لازمه بهره‌گیری مناسب از امکانات و قابلیت‌های وب دانست و بخشی از برنامه بلاگ‌اسکای در الکامپ را ارتباط و گفت‌وگو و تعامل با کارشناسان و مدیران ذکر کرد.
به گفته وی، سرویس خبری «هفت‌خبر» هم که به تازگی توسط این مجموعه راه‌اندازی شده است، در نمایشگاه و در کنار بلاگ‌اسکای حضور دارد.
به نقل از ایتنا

خواندن ادامه‌ی خبر
تغییرات رنک گوگل سرویس های وبلاگ

تغییرات رنک گوگل سرویس های وبلاگ

وبنا – به نقل از پرشین وبلاگ : گوگل تغییرات جدیدی را در رنک سایت های اینترنتی اعمال کرده است . سرویس های وبلاگ فارسی نیز از این موضوع استثناء نبوده اند و تغییراتی به شرح زیر داشته اند:

– سرویس وبلاگ بلاگفا از رنک ۵ به رنک ۶ ارتقا یافته است.
– سرویس وبلاگ پرشین بلاگ با دامنه ir به رنک ۵ رسیده است و دامین persianblog.com نیز همچنان رنک ۶ دارد.
– سرویس وبلاگ میهن بلاگ با دامنه ir رنک صفر و با دامنه دات کام رنک ۴ دارد.
– سرویس وبلاگ بلاگ اسکای از رنک ۴ به رنک ۵ ارتقا یافته است.
– سرویس وبلاگ پارسی بلاگ همچنان دارای رنک ۴ است

خواندن ادامه‌ی خبر
سایت جشنواره ملی زعفران

سایت جشنواره ملی زعفران

وبنا – سایت جشنواره ملی زعفران راه اندازی شد. در این سایت آمده است “بیشتر منابع انگلیسی زعفران را از واژه الصفران و واژه‌ای عرب دانسته‌اند اما درستی این موضوع بعید به نظر می‌رسد چون کاربرد زعفران قدمتی بیشتر از ده هزار سال دارد و این گیاه بومی رشته کوههای البرز و آسیای میانه‌است. وزن این واژه نیز عربی نیست و اصولاً بیشتر نام‌هایی که در عربی به «ان» ختم می‌شوند ریشه فارسی دارند مانند مهرجان، جلجلان و… ”

برای مشاهده سایت می توانید به آدرس http://www.qsaffron.ir مراجعه کنید

خواندن ادامه‌ی خبر
سایت سینمای ما دو ساله شد

سایت سینمای ما دو ساله شد

وبنا -سایت خبری، تحلیلی سینمای ما دو ساله شد. در پرونده ای که این سایت به همین مناسبت منتشر کرده نظرات تنی چند از بازیگران و هنرمندان سینمای ایران را درباره سایت می توانید بخوانید.
مدیر سایت نیز در خصوص تولد دو سالگی سایت سینمای می نویسد: “تمام کمبودها را می‌دانیم و در عین حال، به جایی که در آن ایستاده‌ایم افتخار می‌‌کنیم. سینمای ما همین که توانسته همکاری و همراهی شما را تا این میزان و در این حد داشته باشد، به خود می‌بالد. همراهی گروه پرشماری از سینمادوستان و اعتماد و هم‌فکری سینماگرانی که ابراز توجه‌شان را در برابرتان گذارده‌ایم، و پنهان نمی‌کنیم که از شنیدن نظرات‌شان چه قدر دلگرم شدیم.”

برای مشاهده سایت به آدرس http://www.cinemaema.com مراجعه کنید

خواندن ادامه‌ی خبر