ماه: مرداد ۱۳۸۵

انتخاب بهترین تیتر روز خبرنگار

انتخاب بهترین تیتر روز خبرنگار

سایت خبری تحلیلی خبرنگار در آستانه روز خبرنگار توان نگارش خبری خبرنگاران ایرانی در رسانه های مختلف را به مسابقه می گذارد.
اگر شما به عنوان یک خبرنگار می خواستید فرا رسیدن روز خبرنگار را در قالب یک تیتر خبری در رسانه خود منتشر کنید از چه زبانی بهره می جستید
خبرنگاران شاغل در مطبوعات و خبرگزاری ها یا خبرنگاران آزاد در رسانه های مختلف شنیداری و دیداری تا پایان مرداد ماه می توانند با انتخاب یک تیتر با شیوه ای متفاوت از آنچه تاکنون در نگارش اخبار خود به کار برده اند ، تیتر پیشنهادی خود را از طریق آدرس ایمیل info.khabarnegar@gmail.com به این مسابقه ارسال کنند.
این مسابقه در پایان توسط چند تن از اساتید رشته مطبوعات و روزنامه نگاری ارزیابی شده و بهترین تیتر از نظر شیوایی زبان و تکنیک های نوین تیترزنی و نگاه نو به روز خبرنگار در ایران معرفی خواهد شد.

لینک : http://www.khabarnegar.org/article.aspx?id=180

مهران بهروز فغانی در وبلاگ خود می نویسد: انتخاب بهترین در شاخه های روزنامه نگاری البته در ایران امکان ناپذیر است. چون زیر بخشی از علوم انسانی است و در علوم انسانی ۲*۲ مساوی ۴ نمی شود. این حرفه و شغل در این مملکت که دست بر قضا ژنرال زیاد دارد اما از سرباز پیاده نظام خبری نیست، همواره پر از ابهام و سلیقه و … است.

خواندن ادامه‌ی خبر
بلاگفا onlines.ir را فیلتر کرد.

بلاگفا onlines.ir را فیلتر کرد.

سایت وبلاگ نویسی بلاگفا که در چند ماه پیش آدرس سایت Persianweblog را فیلتر کرده بود، در اقدام دیگری آدرس سایت http://www.onlines.ir را نیز فیلتر کرده است.

سایت آنلاینز در زمینه ارائه سرویس های جانبی (مانند کد های جاوا اسکریپت، قالب وبلاگ، لینک باکس، خبرنامه) به وبلاگ ها فعالیت دارد که با فیلتری که بلاگفا در مورد این سرویس انجام داده است ، وبلاگ نویسان بلاگفا دیگر قادر به استفاده از امکانات سایت آنلاینز در وبلاگ خود نخواهند بود.

علت فیلتر کردن سایت آنلاینز توسط بلاگفا، ارائه کدی برای حذف تبلیغات بلاگفا در این سایت ذکر شده است. اما با توجه به اینکه سایت آنلاینز کد مربوطه را از روی سایت خود حذف کرده است، سایت onlines.ir همچنان در فیلترینگ بلاگفا به سر میبرد.

این اولین بار نیست که بلاگفا آدرس یک سایت را در وبلاگ های کاربران فیلتر میکند.حدود سه ماه گذشته بلاگفا سایت پرشین وبلاگ و همچنین جستجوگر dahio را را نیز در وبلاگ های کاربران فیلتر کرد و دسترسی کاربران این سایت را به سرویس های پرشین وبلاگ و Dahio قطع کرد.

نویسنده : حسین شرفی مدیر سایت http://persianweblog.com

به گزارش وبنا سایت Onlines.ir در این خصوص اعلام کرده است که همچنان در لیست کلمات فیلتر شده ی بلاگفا قرار دارد. و هم اکنون در حال مکاتبه با بلاگفا، برای حل این مشکل هستند.

خواندن ادامه‌ی خبر