خانه آموزش به عنوان اولین مرکز تخصصی آموزش مذاکره و آموزش زبان بدن

اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس با حضور خانه آموزش برگزار شد

اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس با حضور خانه آموزش برگزار شد
اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس با حضور خانه آموزش  برگزار شد. این نمایشگاه به مدت 4 چهار روز برگزار شد. خانه آموزش هم بنا به رسالت آموزشی خود  با مدیریت دکتر پویا ودایع به عنوان اولین مرکز آموزش سازمانی در حوزه آموزش مذاکره و آموزش زبان بدن حضور یافت.

دبیر اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس با تشریح فرایند برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران به خبرنگاران اعلام کرد در اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران که با حمایت ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، سه سالن 44-1، 44-2 و 40 با متراژ تقریبی بیش از 10 هزار متر تحت پوشش قرار گرفت که در نوع خود بی سابقه بوده است. در این نمایشگاه شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و همچنین خارجی از کشورهای آلمان، هلند، اتریش، ایرلند، مالزی ، قزاقستان، ارمنستان ، چین و سنگاپور حضور داشتند. 

دکتر سعید سمیعی افزود: این نمایشگاه به مدت چهار روز برگزار شد و توسط مقامات عالی‌رتبه اجرایی کشور افتتاح و در روز پایانی با حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کار خود پایان داد.

در این نمایشگاه بیش از 6 هزار فرصت شغلی توسط شرکت کننده‌ها در این نمایشگاه به کارجویان ارائه شد که شرکت‌های مختلف اقدام به جذب نیروهای مورد نظر خود از میان کارجویان مختلف شرکت‌کننده در نمایشگاه کردند.

ایشان افزود: ایجاد رقابت میان کارفرمایان در حوزه منابع انسانی، تثبیت و ارتقای برند کارفرمایی و همچنین جدب نیروهای متخصص از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه بوده است.

به گفته دکتر سعید سمیعی رییس مرکز کار ایران، برگزاری همایش مشاغل آینده و آینده مشاغل، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌ها و سمینارهای یک‌روزه و چند روزه از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه بود که با استقبال گسترده علاقه‌مندان روبرو شد.

در این نمایشگاه به انتخاب کارجویان و همچنین داوران جشنواره انتخاب کارفرمایان برتر حاضر در این نمایشگاه انتخاب و براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده از ایشان تقدیر صورت می‌گیرد.

دکتر سعید سمیعی افزود پوشش رسانه‌ای گسترده از سوی صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و نشریات و پایگاه‌های خبری مختلف از نقاط قوت این نمایشگاه بوده است.

وی افزود حضور استارت آپ‌ها و موسسات کاریابی داخلی و خارجی از مشخصه‌های بارز برگزاری این نمایشگاه بوده است.

رییس مرکز کار ایران با تقدیر از آسیاتک، آسان پرداخت، بانک توسعه تعاون، کلینیک آپاما، دانش پارسیان و  دیگر حامیان ویژه این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد در ماه‌های آینده شاهد برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران باشیم.

خانه آموزش هم بنا به رسالت آموزشی خود  با مدیریت دکتر پویا ودایع به عنوان اولین مرکز آموزش سازمانی در حوزه آموزش مذاکره و آموزش زبان بدن  در سالن ۴۰ غرفه ۸ حضور یافت.

انتشار محتوا:اخبار رسمی
تاریخ انتشار: