وب‌یاد بستری برای یادگیری و یاددهی

وب‌یاد
وب‌یاد یک بستر یاددهی و یادگیری است و  هر کسی که در هر زمینه‌ای دارای دانشی باشد، می‌تواند دانش خود را در قالب یک درس الکترونیکی (وب‌یاد) شامل ویدیو، صدا، پی دی اف و  یا پاور پوینت در آدرس webyad.com منتشر کند. از طرف دیگر سایر کاربران می‌توانند از وب‌یادهای ساخته شده یاد بگیرند و به آن امتیاز دهند.
بدین‌ترتیب، با گسترش فناوری اطلاعات و بخصوص اینترنت، مفهوم یادگیری الکترونیکی شما مشابه دنیای واقعی، در دنیای الکترونیکی نیز اتفاق می‌افتد. وب‌یاد بستری را در اختیار شما قرار می‌دهد که دانسته‌های خود را در موضوعات مشخص دسته‌بندی کنید و در قالب‌های الکترونیکی برای کسانی که می‌خواهند یاد بگیرند، ارائه دهید و در کنار آن از وب‌یادهایی که دیگران آماده کرده‌اند، یاد بگیرید.
قابل مشاهده است که این وب‌سایت، مزیت‌هایی برای ارائه‌دهندگان درس‌های الکترونیکی به همراه دارد زیرا آن‌ها با ارضای علاقمندی خود به تدریس،  عدم نیاز به جستجوی موسسه و یا آموزشگاه و طی کردن مراحل اداری پیچیده و عدم نیاز  به تخصص در زمینه فناوری اطلاعات، دوره آموزشی آنلاین خود را در مدت چند دقیقه ایجاد می‌کنند بدین ترتیب، با به اشتراک‌گذاری دانش در وب‌یاد، شهرت و درآمد خود را افزایش می‌دهند و به مخاطبین بسیار گسترده و فراتر از محدودیت‌های جغرافیایی دسترسی پیدا می‌کنند.
تاریخ انتشار:

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

  1. با سلام،
    از خواندن این خبر بسیار خوشحال شدم، و از اینکه دوستان در جهت بالا بردن دانش فناوری اطلاعات در سطح جامعه تلاش میکنند خرسندم و جای بسی تشکر و قدر دانی.
    آرزوی موفقیت برای همه جوانان ایران زمین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.