استودیو پیکسل و خلاقیتی متفاوت درطراحی وب

استودیو پیکسل

استودیو پیکسل به عنوان یک شرکت طراحی سایت در دنیای دیجیتال فعالیت می‌کند. سادگی، سرعت و دقت، ویژگی‌هایی که به راحتی معرف بخش برنامه‌نویسی استودیو پیکسل می‌باشند. نیاز سنجی و سهولت استفاده کاربر، نکاتی هستند که استودیو پیکسل همواره برای طراحی وب، به آن‌ها توجه می‌کند.

پیکسل با استفاده از تکنیک‌های به روز و ایجاد طرح‌های متفاوت، خلاقانه و کم نظیر، به گزینه‌ای پیشرو در طراحی وب تبدیل شده  و مشتریان مطرح بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. برای دیدن پرو‌ژه‌ها، نمونه کارها و مشتریان این شرکت می‌توانید به آدرس pixelstudio.ir مراجعه کنید و علاوه بر آنالیز توانایی این گروه با خدمات پیکسل آشنا شوید.

تیم طراحی وب این شرکت خدماتی مانند طراحی ریسپانسیو وب‌‌سایت‌ها را نیز ارائه و در زمینه عکاسی نیز تمام شاخه‌های صنعتی، تبلیغاتی، مدلینگ و دیگر حوزه‌ها را پوشش می‌دهد.

همچنین از خدمات دیگر اسودیو پیکسل می‌توان به طراحی گرافیکی اشاره کرد که شامل طراحی لوگو، نشانه و هویت بصری سازمانی، طراحی اواراق اداری، کاتالوگ، بوروشور، آگهی و پوستر تبلیغاتی می‌باشند. گفتنی است، تجربه، خلاقیت، دانش هنری؛ سه ویژگی‌ای که بخش طراحی گرافیک استودیو پیکسل را در موقعیتی برجسته قرار داده است.

 

تاریخ انتشار:

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.