دیجی کالا مگ، رسانه‌ آنلاین برای علاقمندان به فناوری روز

دیجی‌کالا مگ یک رسانه‌ آنلاین با موضوع فناوری است که در تابستان سال ۱۳۹۴ توسط وب‌سایت دیجی‌کالا ایجاد شد. تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌های فناوری، محصولات دیجیتال و بازی‌های کامپیوتری، در دیجی‌کالا مگ دور هم آمدند تا بهترین و کامل‌ترین مرجع اخبار و مقالات این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهند.

دیجی‌کالا مگ از دل دیجی‌کالا است و از فناوری‌های پیش رو می‌گوید، از دانش فراسوی امروز و سرگرمی‌هایی که می‌تواند سبک زندگی آینده‌ ما را بسازد. آینده‌ای که در آن گجت‌های عجیب‌و‌غریب، خودروهای بدون راننده و پرینترهای سه‌بعدی به بخشی از سبک زندگی ما تبدیل شده‌اند. فردایی که در آن فضا دیگر آن‌قدر دور نیست و سرگرمی‌های آدم‌ها از مرزهای تخیل عبور کرده است.

اگر به دنبال مطالبی در خصوص نقد و بررسی، مقایسه محصولات و انتخاب محصول به همراه خرید مناسب هستید و یا به فناوری و تکنولوژی روز علاقه دارید به وبسایت‌دیجی‌کالامگ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید دیجی کالا مگ را از طریق صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و توییتر دنبال کنید.

دیجی کالا مگ در گروه علم و دانش به انتخاب داوران در نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان برترین وبسایت معرفی شد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.